Zprávy

Markéta Wernerová opouští Středočeskou centrálu cestovního ruchu

 
Markéta Wernerová odchází k 15. březnu 2019 na vlastní žádost z pozice ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu, příspěvkové organizace Středočeského kraje.
 
Ing. Markéta Wernerová Foto: www.vyznamneosobnosti.cz
 
Rezignaci Markéty Wernerové na dosavadní funkci vzala dnes na vědomí Rada Středočeského kraje. Wernerová působila ve funkci ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu od loňského dubna. Než bude uzavřeno výběrové řízení na obsazení uvolněného postu (jež kraj vyhlásí v nejbližší době), bude krajskou turistickou centrálu řídit Marek Černoch, dosavadní vedoucí Středočeské filmové kanceláře, která patří pod Středočeskou centrálu cestovního ruchu.
 
„Vzhledem k tomu, že se chci posunout v mém hlavním profesním životě jiným směrem, rozhodla jsem se odejít v polovině března z pozice ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu (SCCR). Moje spolupráce se SCCR však bude, vzhledem k objemu projektů centrály a po dohodě s vedením kraje, pokračovat na bázi externí spolupráce. Věřím, že pokračování mého působení externí formou bude přínosem pro obě strany. SCCR předávám ve velmi dobré kondici a jsem si jistá, že jsem společně s celým týmem odvedla velký kus práce, který se velmi pozitivně odrazil na cestovním ruchu ve Středočeském kraji,“ uvedla Markéta Wernerová.
 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button