Zprávy

Marek Plášil novým výkonným ředitelem CK OK-TOURS a.s.

Marek Plášil nastoupil na pozici výkonného ředitele cestovní kanceláře OK-TOURS v říjnu. Bude odpovědný především za segment prodeje letenek a zajišťování služebních cest, za oblast příjezdové turistiky a také za rozvoj produktu cestování pro seniory.

Marek Plašil
Marek Plášil

Cestovní kancelář je orientovaná především na poskytování komplexních cestovních služeb a zajišťování letenek pro korporátní klientelu a zákazníky ze státní správy, a jež na českém trhu existuje již od roku 1990.

Marek Plášil přichází ze sdružení cestovních kanceláří Travel Aliance z pozice předsedy představenstva. Téměř 17 let pracoval Marek Plášil pro leteckou společnost České aerolinie. Zde prošel nejrůznějšími manažerskými pozicemi, z nichž většina byla na zahraničních zastoupeních společnosti. Naposledy v Tel Avivu v letech 2009 – 2012, kde Marek působil na pozici General Managera. V letech 1998 – 2002 působil na zastoupení společnosti v New Yorku, kde bylo jeho úkolem také mimo jiné vypořádat se s následky událostí 11. září a vyrovnat se s následnou krizí v letecké dopravě. Mezi jeho další působiště patří Dubaj ve Spojených arabských emirátech, Baku či Bukurešť.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button