Malajsie a Qatar Airways

Malajsii a letecké spojení s Prahou představili českým touroperátorům zástupci Malajské turistické centrály, velvyslanectví Malajsie a Qatar Airways. Na seminář je pozvali 4. října do Kavárny co hledá jméno.

Ředitel Malajské turistické centrály sídlící ve Frankfurtu n. Mohanem Amin Yahya (vpravo) a její marketingový ředitel Jose Ramirez Santoyo. Foto: Sylva Santarová

V českých turistech, kteří hledají nové destinace, vidí Malajsie příznivý potenciál a do Prahy malajští zástupci přijeli podpořit zájem cestovních kanceláří. Češi tuto asijskou zemi již objevili a za prvních osm měsíců letošního roku jich do Malajsie přijelo osm tisíc. Ředitel Malajské turistické centrály sídlící ve Frankfurtu nad Mohanem Amin Yahya a její marketingový ředitel Jose Ramirez Santoyo představili aktivity, krásy a atraktivní rozmanitosti destinace v oblasti kultury, architektury a přírody, ukázali zemi s mnoha endemickými zvířaty i rostlinami, kde se snoubí tradice s moderními městy a vyspělou infrastrukturou.

Martin Žďárek, obchodní ředitel Qatar Airways, doplnil prezentaci o letecká spojení s Prahou. Qatar Airways operuje od 21. srpna 2017 do 27.10. 2018 linku s denním spojením mezi Prahou a Dauhá s dobrou návazností na pokračující lety v rámci sítě QR, například do Kuala Lumpuru a Penangu, na ostrov Langkawi je plánováno zavedení přímé linky během zimní sezóny 2018/2019.  Zajímavou nabídku má letecká společnost pro cestující s přestupním časem 5 až 12 hodin. Ti si mohou prohlédnout Dauhá během City sightseeing tour za 245 Kč na osobu. Ještě zajímavější je balíček: + Qatar pro cestující, kteří se v Dauhá zdrží do 24 hodin, k letence dostanou ubytování na 1 noc zdarma. Golfisti a surfaři ocení odbavení sportovního vybavení k zavazadlu zdarma.

Pokud máte zájem o kontakty na místní DMCs, napište na pavel.dubovy@airlinescity.com, požadavky na skupinové rezervace posílejte e-mailem na prggroup@cz.qatarairways.com.

Sylva Santarová

 

Autor Sylva Santarová (Články)


Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..