Luxusní resort na Fidži sází na design a aktivity

Resort Sonaisali na souostroví Fidži sází na design a aktivity. Pro návštěvníky připravuje na každý den desítky aktivit pro všechny věkové skupiny. Zájemci mohou vybírat mezi výlety, šnorchlováním, jízdou na koni či závodem žab.

Pláž v resortu Sonaisali Foto: Lucie Poštolková

Pláž v resortu Sonaisali Foto: Lucie Poštolková

Resort vydává denně noviny, tedy oboustranný leták, kde najdete předpověď počasí, časy odlivu a přílivu, východu a západu Slunce. Mezi nabízenými výlety nechybí plavby za šnorchlováním, potápěním na lodi či vodních skútrech. Možnost surfování, paintball, lekce zumby, přehlídky kulturních tanců, tradičního přecházení rozžhavených kamenů, a mnoho dalšího. Většinu věcí si však klienti musí extra zaplatit, není to automaticky součástí pobytu.

Altánek v resortu Sonaisali Foto: Lucie Poštolková

Altánek v resortu Sonaisali Foto: Lucie Poštolková

Celý resort je zařízen v moderním šedivém tónu, asi se tak snaží sladit s lávovým podložím, které zabarvuje i místní pláž. Na Fidži mají ostrovy lávového i korálového původu, proto jsou některé pláže s černým jemným pískem (lávové) a některé s jemným bílým pískem (korálové). Odtud také pramení temnější barva vody, průzračně čistou vodu najdete u druhého typu pláží.

Resort leží na samostatném ostrůvku, který je s „pevninou“, takto tu říkají největšímu ostrovu Viti Levu, propojen pendlujícími převozníky. Je to ideální místo pro relaxaci, kde nabízí i aktivní odpočinek (kánoe, tenis, potápění, jízda na koni, windsurfing, paintball…). Ostrov je oázou klidu. Wi-Fi  je k dispozici u recepce.

Dětský koutek se platí zvlášť, první dvě hodiny stojí 22 dolarů, další hodina po čtyřech dolarech.

Nabízí také svatební balíčky cca od 2 696 dolarů.

 

 

Termín testování: Podzim 2011

Adresa: Sonaisali, Nadi, Fiji Islands

www.sonaisali.com

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..