Luxus v první a byznysové třídě společnosti Emirates

Obnovení prémiové nabídky luxusních produktů v první a byznysové třídě poskytne větší pohodlí při cestování s Emirates. Nové produkty pocházejí ze spolupráce s výrobcem kosmetiky BYREDO, Bowers & Wilkins a dlouhodobého partnerství se společností Bulgari, která nabídne nové kosmetické balíčky.

Foto: archiv Emirates

Zákazníci Emirates letící první třídou naleznou ve svých privátních suites cestovní balíček Wellness od firmy BYREDO, který poskytne komfortní péči o pleť. Hypoalergenní kolekce Chamomile byla vytvořena exkluzivně pro Emirates, aby během letu navodila pocit relaxace a hydratace. Kolekce od evropské luxusní značky BYREDO byla poprvé uvedena vloni na palubě Boeingu 777 a nyní bude rozšířena napříč celou flotilou. Všechny produkty z kolekce jsou vyráběny s použitím těch nejlepších přírodních surovin s důrazem na řemeslné zpracování a kvalitu.

Pro zlepšení vizuálního zážitku v rámci oceňovaného palubního zábavního systému ice přichází letecká společnost s úplně novými sluchátky E1 s aktivním potlačováním hluku, které budou nabídnuty cestujícím první třídy. Tato sluchátka byla navržena prémiovou audio značkou Bowers & Wilkins a vytvořena exkluzivně pro společnost Emirates s využitím unikátní hybridní technologie pro potlačování hluku. Sluchátka jsou lehká a vyrobená z nejkvalitnějších materiálů – hliníku a ovčí kůže pro pohodlné nošení. Zákazníci si mohou vybrat až z 3500 kanálů plných zábavy na 32palcové televizní obrazovce. Výběr zábavy v rámci systému ice zahrnuje 950 filmů, 400 TV programů a 2400 hudebních kanálů a podcastů. Kvalitu zvuku sluchátek můžete ověřit přímo v playlistu The Bowers & Wilkins Superior Sound, což je speciální výběr akustických skladeb k dispozici v rámci ice.

Emirates při posledním návrhu designu exkluzivních kosmetických taštiček pokračuje ve svém dlouhodobém partnerství se značkou Bulgari. Nové sady taštiček pro první i byznysovou třídu obsahují parfémy značky Bulgari – Eau Parfumée Au Thé Vert (Green Tea) – a obsahují přípravky na péči o pleť, ty cestujícím během letu pomohou udržet pleť hydratovanou a odpočatou. Kosmetický balíček pro první třídu je vytvořen z umělé kůže a je dostupný v osmi provedeních s novými barevnými možnostmi pro ženy i muže. Dalších osm provedení je dostupných ve třídě byznys – čtyři pro ženy a čtyři pro muže. Kosmetické taštičky jsou součástí dálkových nočních letů a jejich design je jednou za devět měsíců obměňován. Kromě kosmetických taštiček Bulgari obdrží zákazníci první třídy hydromasážní spací obleky Hydra Active na dlouhé noční lety.

Zákazníci si mohou na všech letech vychutnat výběr z nejlepších jídel připravovaných šéfkuchaři Emirates, společně s některým z nejexkluzivnějších vín, šampaňským a lihovinami. Emirates v současné době přetvořila svou nabídku alkoholických nápojů ve všech třídách tak, aby zahrnovala speciality, jako je Hennessy Paradis Imperial, a představila Emirates Vintage kolekci. Jde o výběr z kvalitních vín, která byla skladována až po dobu 15 let. Tato kolekce obsahuje Château Cheval Blanc 2004, Château Haut Brion 2004, Château Mouton Rotschild 2001 a Château Margaux 1998, které budou nabízeny na vybraných letech.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..