Sandals Resorts

Luxury Included Sandals Resorts hledejte v Karibiku

Letoviska Sandals Resorts nabízejí každému jiný a zároveň absolutně dokonalý způsob, jak si užít kouzelný a jedinečný svět Karibiku. Značka Sandals poskytuje romantický luxus pro dva, minimální věková hranice hostů je 18 let. V průběhu března Vám sérií článků v rubrice Destinace měsíce postupně představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

Foto: Sandals Resorts

Luxusní hotely skýtají veškerý komfort pro pohodlnou dovolenou. Hotely vynikají skvělým vybavením i službami, nabízejí např. butler servis v různých variantách.

Už více než třicet let Sandals zúročují své zkušenosti v poskytování romantických zážitků v resortech, které hýčkají pouze dospělé dvojice. „Láska je vše, co si potřebujete přinést, o vše ostatní se tady postarají za vás.“

Ke značce Sandals se hrdě hlásí dokonalá karibská letoviska, která poskytují dokonalý servis. Byla stvořená pro lásku, a proto se přizpůsobila požadavkům zamilovaných párů, které sem jezdí za exotickou svatbou, líbánkami, vzpomínkami a novými očekáváními. S každým dalším novým rezortem překvapují Sandals něčím novým.  A všechny fungují v duchu:  “All included, All Unlimited, All the time”.

V nabídce Sandals je 16 luxusních letovisek (Luxury Included® Sandals Resorts) rozesetých po 7 nejkrásnějších ostrovech Karibiku, včetně Jamajky, Baham, Grenady, Barbadosu, Antiguy, Svaté Lucie a Turks & Caicos. Také místa, kde jsou postavena, jsou pečlivě vybírána. Jsou to nejlepší pláže na klidné straně ostrovů, kde ochrana pobřežních útesů vytváří klidnou mořskou oázu ideální pro plavání, vodní sporty a plavbu lodí – nebo jen pro lenošení pod karibským sluncem. Většina sportovních aktivit včetně vybavení se poskytuje zdarma, dokonce i výuka instruktorů. Sandals nabízejí také balíčky, které zahrnují svatební obřad i pohoštění.

Red Lane Spa, Foto: Sandals Resorts

Sandals disponují několika golfovými hřišti, která patří k těm z nejnáročnějších a nejprestižnějších, a to na Jamajce, Svaté Lucii a Bahamách. Hrát na nich můžete neomezeně, zdarma a neplatíte ani green fee.

Rezorty nabízejí exkluzivní program „Stay at One, Play at All Sandals“ – Vyberte si k pobytu jeden rezort, ale užívejte si ve všech.  To znamená, že si z vašeho hotelu můžete odskočit do kteréhokoliv rezortu na ostrově a dostanete vše, co v hotelu, ve kterém bydlíte. A tak můžete navštívit mnohem více barů a restaurací. Jako bonus většinou dostanete transfer mezi hotely zdarma.

Výhody jsou plně přenosné nejen z rezortu do rezortu, ale dokonce i z ostrova na ostrov. Nejčastěji hosté kombinují Barbados s Grenadou nebo Antiguou, Antiguu se Sv. Lucií.

Samozřejmostí jsou extra gurmánské zážitky v restauracích „5 Star Global Gourmet”, kde se pod dohledem šéfkuchaře pocházejícího z příslušné destinace, připravují pokrmy nejrůznějších kuchyní světa (karibské, francouzské, italské, japonské, čínské, indické, anglické, asijské a další).

Ve vavřínech ověnčených lázních „Red Lane Spa“, budou hýčkat vaše tělo i duši v duchu starých karibských tradic.

S některými letovisky vás postupně seznámíme podrobněji.

Více www.sandals.com.

 

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button