DopravaZprávy

Lufthansa Cargo nabídne nákladní kapacity Eurowings

Od 27. března bude nabízet Lufthansa Cargo kapacity dálkových transportních letů Eurowings. Tím přední evropský nákladní přepravce rozšíří pro své zákazníky síť o více destinací přímo z Kolína nad Rýnem / Bonnu. Nabídku doplní mimo jiné o trasy do Karibiku (Varadero, Cancún, Dominikánská republika) a Thajska (Phuket, Bangkok).

Foto: www.eurowings.com
Foto: www.eurowings.com

Eurowings se stanou třetí leteckou společností zaměřenou na osobní dopravu, jejíž nákladní kapacity budou nabízeny společností Lufthansa Cargo. Dosud byly zákazníkům k dispozici nákladové prostory společnosti Lufthansa a Austrian Airlines. Kromě toho provozuje společnost Lufthansa Cargo 17 nákladních lodí.

„Díky integraci nákladních kapacit Eurowings se stane nabídka nákladních prostor pro naše zákazníky ještě atraktivnější a přiblíží se ideálu,“ říká Dr. Alexis von Hoensbroech, člen představenstva Produkt und Vertrieb Lufthansa Cargo.

Dokonce i Oliver Wagner, ředitel společnosti Eurowings zdůrazňuje výhody partnerství: „Lufthansa Cargo je přední nákladní leteckou společností v Evropě a má rozsáhlé zkušenosti v oblasti zhodnocení nákladních kapacit leteckých společností. Spolupráce nám dopomůže k optimálnímu využití nákladových prostor našich dálkových letů.“

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button