LOT – Praha je jen začátek

Partnerský článek

Nejlepší řešení jsou ta nejjednodušší, neexistuje jednodušší způsob, jak se dostat z Prahy do několika desítek destinací v Evropě, Kanadě, USA nebo Číně, než cesta letadlem LOT Polish Airlines. Je to radost každým coulem.

Foto: archiv firmy

Foto: Archiv firmy

Směr udáváte Vy!

LOT Polish Airlines je moderní evropský dopravce, který se dynamicky mění a rozvíjí tak, aby co nejlépe odpovídal na potřeby a očekávání svých cestujících. Zajišťuje pohodlná spojení, nejvyšší komfort cestování a servis propracovaný do nejmenších detailů.

Cestující z Česka se o tom mohou přesvědčit díky výjimečně příznivému letovému řádu z Prahy. LOT jim nabízí cestu do téměř všech měst ze své sítě spojení – do Rigy, Tallinu, Minska, Vilniusu, Kyjeva, Oděsy, Lvova, Sofie, Bukurešti, Jerevanu, Tbilisi, Tel Avivu, ale také do Bruselu, Paříže a Londýna včetně rychlé a nesmírně pohodlné cesty nejmodernějším letadlem světa – Boeingem 787 Dreamliner do New Yorku, Chicaga, Toronta (v letní sezoně až 2x denně) nebo Pekingu (3x týdně).

Na krátkých tratích včetně linek z Prahy do Varšavy si cestující mohou vybrat z celé řady možností přizpůsobených individuálním potřebám podobně jako oblek šitý na míru. Počínaje nejjednodušším tarifem Simple Economy, kdy cestující pouze s příručním zavazadlem mohou počítat s výjimečně zajímavými cenami letenek, přes standardní třídu LOT Economy až po novou třídu LOT Economy Plus, kde cestující za ekonomickou cenu mohou využít mj. zvýšený limit pro zapsaná zavazadla, rychlou bezpečnostní kontrolu a menu, které uspokojí každou chuť k jídlu – LOT garantuje, že si každý najde něco pro sebe! Pro nejnáročnější zákazníky LOT připravil výjimečný servis ve třídě Business, který začíná již na letišti a zaručuje nejlepší obsluhu.

Cesta na palubách Dreamlinerů LOTu na dálkových linkách je zárukou těch nejlepších zážitků. Boeing 787 Dreamliner je nejmodernějším letadlem světa, ve kterém jsou využita do té doby nevídaná technická řešení – nižší tlak v kabině, vyšší vlhkost vzduchu, větší okénka a více prostoru.

Foto: Archiv firmy

Foto: Archiv firmy

Při cestách Dreamlinerem si cestující mohou vybrat ze tří výjimečných cestovních tříd. Třída LOT Economy je vybavena moderními sedadly s opěrkou na hlavu a na nohy s individuálním zábavním systémem, který obsahuje desítky filmů, seriálů a hudebních skladeb.

Třída LOT Premium Economy nabízí mnohem širší sedadla, která jsou vybavena nejen opěrkou pro nohy, ale také umožňují mnohem větší sklon opěradla. Mají rovněž individuální opěrky na lokty a malé koktejlové stolečky. Cestující v této třídě si mohou užít široké menu servírované na porcelánovém stolním nádobí.

Cesta v LOT Business Class je tím nejdokonalejším zážitkem. Cestující zde mají k dispozici moderní sedadla rozkládaná do plně ležící polohy s masážní funkcí. Pokaždé také obdrží bohatou soupravu cestovních doplňků. Jídlo spíše připomíná servis známý z těch nejlepších restaurací než standardní leteckou kuchyni. Každý vynikající chod je servírován samostatně na exkluzivní porcelánové soupravě. Cestující si mohou na palubě vychutnat vynikající nápoje a napít se kávy jako od profesionálního baristy, dokonce cappuccino nebo latte!

Všichni cestující Dreamlinerem LOTu jsou v péči naší speciální posádky – Elite Fleet, která zaručí pohodlí během každé cesty a zvládne každou výzvu.

LOT sklízí uznání i od těch nejnáročnějších cestujících!

Servis a služby, které nabízí LOT, se těší neustálé oblibě cestujících: LOT byl nedávno zvolen čtenáři prestižní publikace Frequent Business Traveler Nejlepší leteckou společností v Evropě, Africe a na Blízkém východě. Na svém kontě má i další odměny. V letošním hlasování serveru FlightStats byl LOT jmenován nejpřesnějším přepravcem mezi hlavními evropskými společnostmi. Obdržel také řadu prestižních cen za svůj servis ve třídě business, mimo jiné ocenění mnoha mezinárodních edicí magazínu Business Traveller.

Posádky LOTu patří mezi ty nejkvalifikovanější. Mezi piloty LOTu jsou mistři Evropy a světa ve všech disciplínách leteckých sportů. Palubnímu personálu díky jeho zkušenostem v péči o cestující se jen tak někdo nevyrovná.

Při cestách s LOTem si cestující mohou být jisti, že se nacházejí pod křídly dopravce, který má za sebou již 85 let zkušeností. LOT funguje od roku 1929, je třetí nejstarší leteckou společností v Evropě a šestou na světě. V současnosti letadla v barvách LOTu létají do téměř 60 měst v Evropě, Severní Americe, na Blízkém východě a v Asii.

LOT má jednu z nejmladších flotil v Evropě. Jako první v Evropě uvedl do provozu nejmodernější letadla světa – Boeingy 787 Dreamliner, které obsluhují všechny dálkové lety dopravce. Od roku 2003 patří LOT do uskupení Star Alliance, jehož členové nabízejí vice než 21 900 letů denně na 1328 letišť ve 195 zemích.

V současnosti LOT nabízí až 4 denní lety mezi Prahou a Varšavou.

Letový řád:
Linka Číslo Dni provozu Odlet Přílet
Praha-Varšava LO524 123456– 09.05 10.20
LO528 1234567 13.05 14.20
LO522 1234567 16.50 18.05
LO526 12345–7 20.30 21.45
Varšava-Praha LO523 123456– 07.15 08.30
LO527 1234567 11.10 12.25
LO521 1234567 14.55 16.10
LO525 12345–7 18.35 19.50

 

logo star.

Více informací na lot.com.

Více o Polsku na www.polsko.travel

Destinací měsíce je Polsko, více článků najdete zde.

 

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..