Letošní Miss Deaf World se v TOP HOTELu Praha stala Brazilka

Mezinárodní porota v TOP HOTELu Praha zvolila ze 41 soutěžících královnu krásy neslyšících Evropy a celého světa. Třináctou Miss Deaf World se stala pětadvacetiletá Thaisy Payová z Brazílie. Novinkou letošního roku byla volba Mister Deaf Wordl a Europe, kam se probojovalo 17 mužů. Světovým vítězem se stal Mexičan Christian Bernal.

Zdroj: Top Hotel

Zdroj: Top Hotel

Titul první vicemiss si odnesla Slovenka Erika Ďuricová, druhou vicemiss se stala Queval Marianneová z Francie. Titul Miss Deaf Europe 2013 získala Kinal Timea Melindaová z Maďarska, stejný titul mezi muži vybojoval český zástupce Bohuš Vlačuha. Titul Miss sympatie udělili samotní soutěžící reprezentantce Mali Sako Niahkaleové. Moderátorská dvojice Lenka Vacválová a Petr Vojnar výborně provázeli celým večerem. A aby opravdu rozuměl každý, slyšící i neslyšící host slavnostního večera, byl celý ceremoniál tlumočen do znakové řeči.

TOP HOTELS GROUP již jedenáct let podporuje tento úžasný charitativní projekt. Organizátorům akce poskytujeme konferenční prostor, ubytování, catering wellness centrum a kompletní konferenční servis„, řekl Ing. Radek Dohnal, generální ředitel hotelu a dodal: „V letošním roce nebyla volba jednoduchá, zvolit tu nejkrásnější dívku a letos i nejlepšího muže bylo velmi těžké, protože, i přes svůj handicap, byli všichni jedineční a úžasní.

Podle Josefa Uhlíře, prezidenta celé soutěže, takováto akce nejen napomáhá sluchově postiženým dívkám (a nyní i chlapcům) z celého světa v jejich nelehkém životě, ale také každoročně umožní ukázat široké slyšící veřejnosti, že jsou tyto sluchově postižené osoby, lidem slyšícím, i přes své postižení, ve všem naprosto rovni. Zároveň poděkoval společnosti TOP HOTELS GROUP za její nemalou podporu. Firma totiž již věnovala, za celou dobu konání partnerství, přes 90 mil. Kč.

Klání se téměř neliší od klasické soutěže – nechybí módní přehlídka ve večerních šatech, promenáda v plavkách či volná disciplína, ve které převládal tanec. Jiné jsou například reakce publika, která místo potlesku třepetá zdviženýma rukama.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..