Nezařazené

Letní tip: vyhledávač chorvatských kempů pro Android a iPhone

Chorvatské kempinkové sdružení (KUH) vydalo první chorvatskou kempink aplikaci pro iPhone a Android. Jedná se o nezpoplatněnou aplikaci, kterou lze stáhnout z Google Play a AppStore. Aplikace poskytuje všechny důležité informace pro kempinkové nadšence, kteří se rozhodnou poznávat chorvatskou kempink nabídku. Na jednom místě shrnuje údaje o většině chorvatských kempů ve třech jazycích: angličtině, němčině a italštině.

Šibeník Zdroj: croatia.hr
Šibeník Zdroj: croatia.hr

Primárním účelem této aplikace je jednoduché a účinné plánování dovolené v chorvatských kempech. Průvodce zahrnuje kolem 200 kempů a databáze je pravidelně aktualizovaná novými body zájmu (POI). Zahrnuje fotky, popisy, kontakty a některé kempy jsou obohaceny i o YouTube záznamy. Prostřednictvím aplikace uživatelé mohou přímo kontaktovat konkrétní kemp a podělit se o své body zájmu s ostatními uživateli. Snadné a rychlé dohledání umožňuje vyhledávání čtyřmi způsoby: podle názvu, lokality a druhu ubytování (interaktivní mapa), případně je možné získat i seznam nejlepších kempů ve vztahu k vaší aktuální poloze (s příkazem vzdálenosti v kilometrech).

Všechny popisy obsahují data GPS, integrovaný plánovač cesty, který umožňuje bezproblémový příjezd na zvolenou destinaci. Kempy lze uložit do oblíbeného obsahu, čím se usnadňuje jejích dohledávání. Zvláštní část aplikace je věnována nejlepším chorvatským kempům. Aplikace obsahuje i další užitečné informace, jako například předpovědi počasí, kurzovní lístek a dopravní informace (doprava na silnicích a hraničních přechodech, plavební řády trajektů…) a důležitá telefonní čísla (SOS, silniční asistence, pomoc na moři atd.).

Po stažení aplikace jsou téměř všechny její části k dispozici bez přístupu k internetu, což z aplikace dělá perfektní příručku pro plánování dovolené v chorvatských kempech.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button