Zprávy

Letní nabídka Východní Moravy Zdravě a aktivně

Aktivní pobyt na čerstvém vzduchu, skvělé cyklostezky, tisíce kilometrů značených tras, malebná příroda, jedinečné tradice navozující pohodu. K tomu všemu relaxační pobyty v lázních či wellness, léčivé minerální vody, či zábava v aquaparcích. Takovou nabídku lze připravit v letní sezoně pro hosty v komplexně vybavených turistických resortech Východní Moravy.

Foto: m-ARK
Foto: m-ARK

Východní Morava je protkána sítí 7 tis. km značených tras pro pěší a cykloturisty. Jedinečné cyklostezky v úhrnné délce kolem 240 km jsou vedeny údolími řek Bečva a Morava. Dávají prostor pro organizování bezpečných etapových pobytů pro skupiny. Nabídky pro pěší turisty jsou situovány do atraktivní přírodní scenérie, obsahují zajímavé turistické cíle, kvalitní ubytování a stravování pro pobyty skupin. To jsou programy Pěšky a na kole pro ZDRAVÍ.

Harmonie krásy, smyslových zážitků a pohybu – to je program, který se nabízí ve městě památek UNESCO – Kroměříži. Poznávání unikátních památek, skvělá gastronomická nabídka, k tomu pohybové aktivity na kole, in-linech, ve vodě či pěšky a následná regenerace.

Foto: m-ARK
Foto: m-ARK

Rázovité Slovácko je ukázkou souznění člověka, jeho tradic a umu s přírodou. Je jen málo takových míst v České republice, kde tuto harmonii ZDRAVÍ budete vnímat tak, jako zde. Řadu příležitostí, jak si odpočinout a získat zdraví, najdete mezi vinicemi, s folklorními zážitky či plavbou po Baťově kanále.

Východní Morava je jedinečná v nabídce lázeňství, wellness a medical & beauty procedur. Účinné léčivé vody v lázeňských místech, léčebné a zdraví obnovující procedury lze spojit s návštěvou atraktivních míst v regionu v programu Do světa ZDRAVÍ a relaxace.

Programy a konkrétní nabídky pro zdraví hledejte na samostatné webové stránce www.vychodni-morava.cz/prozdravi.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy projekt Východní Morava – cesty za zdravím realizuje s využitím prostředků Regionálního operačního programu Střední Morava.

www.vychodni-morava.cz/prozdravi

 

11-loga

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button