DopravaZprávy

Letiště Praha zavádí novou službu Aerosnack

Novinkou gastronomie na Letišti Václava Havla Praha je mobilní stánek s občerstvením Aerosnack, který cestujícím nabízí denně čerstvé baget y a sendviče. Jejich cena je stanovena na 69 Kč při zakoupení samostatně a 89 Kč při nákupu s nápojem.

Foto: www.menimeletiste.cz
Foto: www.menimeletiste.cz

Cestující se s ním setkávají za bezpečnostní kontrolou v Terminálu 2 již od 1. března, později i v Terminálu 1. Spuštěním služby Aerosnack pokračuje Letiště Praha v projektu „Měníme letiště pro vás“, jehož cílem je vstřícně reagovat na potřeby cestujících a nabízet lepší poměr kvality a ceny.

„Pojízdný stánek Aerosnack je další z mnoha novinek v oblasti gastronomie, kterým se letiště snaží přizpůsobit hlavně českým cestujícím, jejichž počet meziročně roste. Nabídne jim kvalitní a čerstvou svačinku za příznivé ceny. Bagetu či sendvič i s nápojem si cestující mohou vzít na palubu letadla, a to i v Terminálu 1, kdy budou poté procházet přes bezpečnostní kontrolu. Obsluha nápoj zabalí i s účtenkou do uzavíratelného STEB sáčku, takže bude možné se s ním odbavit do letadla i přes omezení platná pro tekutiny,“ vysvětluje Jiří Petržilka z představenstva Letiště Praha.

Pro vyšší komfort při placení obsluha stánku přijímá platbu v českých korunách, eurech, ale i platební kartou.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button