DopravaZprávy

Letecká společnost Air Arabia poprvé přistála na Letišti Václava Havla

Společnost Air Arabia, která je prvním a zároveň největším nízkonákladovým leteckým dopravcem na Blízkém východě a v severní Africe, v úterý 11. prosince zahájila provoz přímé linky ze Šardžá ve Spojených arabských emirátech do Prahy.

Foto: Letiště Praha

Inaugurační let vzlétl z Sharjah International Airport (SHJ) po 8 hodině ráno a přistál na Letišti Václava Havla Praha v 11:24 dopoledne místního času.

Dopravce bude lety dlouhé přibližně 6 hodin 50 minut operovat pětkrát týdně, konkrétně vždy v úterý, středu, čtvrtek, sobotu a neděli. V úterý a v neděli budou lety ze Šardžá vypravovány v 7:35 ráno s příletem do Prahy v 11:20 dopoledne místního času. Zpáteční lety pak budou Prahu opouštět ve 12:00 s příletem do Šardžá ve 21:00 místního času. Ve středu, čtvrtek a sobotu budou lety ze Šardžá startovat v 15:35 s příletem do Prahy v 19:20. Zpáteční lety budou z Prahy odlétat ve 21:05 a přistávat v Šardžá druhý den ráno v 06:05 místního času.

Air Arabia aktuálně provozuje lety do celého světa na více než 150 linkách ze svých čtyř bází na Blízkém východě a v severní Africe.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button