Legendární Vienna House Diplomat Prague je kompletně zrenovován

Vienna House Diplomat Prague, konferenční hotel v pražských Dejvicích, dokončil kompletní renovaci. Jejím cílem je kromě většího pohodlí hostů a účastníků kongresů také hotel více otevřít veřejnosti.

 

Lobby hotelu Vienna House Diplomat Prague, Foto: Vienna House

Vienna House Diplomat Prague je již téměř třicet let legendární a výraznou dominantou Dejvic. Historicky byl hotel určen především pro zahraniční klientelu, byznys cestující, diplomaty či různé tuzemské a mezinárodní kongresy. „Vytvořili jsme moderní prostředí, kde se budou všichni cítit příjemně. Věříme, že koncept restaurací, kde používáme kvalitní a čerstvé suroviny, nezůstane omezen jen na hotelové hosty, ale najde oblibu také mezi Pražany. Pro větší pohodlí místních hostů má restaurace a bar k dispozici i samostatný vchod,“ vysvětluje Marek Páleník, generální ředitel Vienna House Diplomat Prague, a dodává: “Rozhodli jsme se také nabídnout další služby, které využijí i místní. Již delší dobu ve Vienna House Diplomat Prague funguje fitness a wellness, dámské kadeřnictví či půjčovna aut, nově je k dispozici květinářství. Jako jediný hotel v Praze máme v našich prostorách barbershop pro pány nebo například fyzioterapeutické služby. Hosté využívající některou ze zmíněných služeb mají na základě účtenky parkování zdarma. Věříme, že tento krok přispěje k zatraktivnění hotelu pro veřejnost.“

 

Pokoj hotelu Vienna House Dipomat Prague

Místo, kde se historie snoubí s prvotřídním designem

Celým hotelem prochází jednotná černá linka, která symbolizuje původní logo Diplomatu, stylizovaného do písmene D. Je součástí designových prvků v pokojích, na kobercích, chodbách i doplňcích. Prostorný interiér lobby hotelu, restaurace a konferenční foyer zohledňuje atmosféru Vienna House Diplomat Prague. Zároveň je opticky rozdělen tak, aby zde každý našel dostatek soukromí. Rakouští designéři navrhli řešení pokojů v tlumených tónech. Byly vybrány dvě varianty, jedna je laděná do modra, druhá je s prvky teplých červeno-oranžových barev a má uvolněný styl. Samozřejmostí jsou pohodlné postele, křeslo nebo pohovka s konferenčním stolkem pro odpočinek, koutek pro práci, nová moderní koupelna a další vybavení.
 
Moderní konferenční prostory a nové koncepty restaurací
Zrenovovaných 23 konferenčních místností, z nichž největší má kapacitu až 500 osob, je nyní vybaveno prvotřídní audiovizuální technikou. Sál Praha například nabízí exkluzivní příležitost využít firemní prezentaci přes celou stěnu s možností dvou projekcí. V devátém patře hotelu se nachází unikátní prostor – Loft s terasou a výhledem na Pražský hrad i Petřín, který je vhodný jak na netradiční meetingy či telekonference, tak i na narozeninové party či svatby. Konference se pochopitelně neobejdou bez kvalitního občerstvení v podobě jedinečných kávových přestávek dle přání klientů, například ve stylu zero waste (ekologický), brain food (podporující myšlení) či fresh & healthy (čerstvý a zdravý).

 

Bar hotelu Vienna House Diplomat Prague

 V rámci renovace se nezměnil jen interiér, ale i koncept restaurací a baru. Snídaňová restaurace Loreta kombinuje klasické materiály, elegantní křivky, černé lemování s dotykem jemné růžové barvy, symbolizující barvy života, elegance i slavnostní nálady. Tato vyvážená kombinace barevného spektra má uklidňují účinek a podporuje chuť k jídlu. Další restaurace, která se nachází v přízemí, je jako stvořená pro setkávání nejen pro místní obyvatele. Dominují zde zemité barvy a zelené doplňky, jež navozují atmosféru přírody. Hosté se mohou těšit na výtečnou středomořskou kuchyni a hovězí speciality. 
 
Vienna House Diplomat Prague zanedlouho oslaví 30 let na tuzemském trhu. Jako vůbec první hotel ve skupině byl otevřen v roce 1990 a patřil k nejvyhlášenějším hotelům v Praze i v celé České republice. Za dobu existence hostil mnoho známých světových osobností včetně politiků, prezidentů, sportovců i herců. V hotelu je k dispozici 400 moderních pokojů, 23 konferenčních místností, bar a restaurace. Samozřejmostí jsou technologie – vysokorychlostní wifi zdarma, služby mobilního concierge nebo nabíječka na elektromobily. Jako poděkování za podporu při renovaci hotelu získají hosté v rámci kampaně „Legend Reborn“ 2+1 noc zdarma (při rezervaci online, do vyčerpání kapacity).

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..