Legendární kabaret Crazy Horse Paris poprvé v Praze

Na celkem deset představení legendárního pařížského kabaretu Crazy Horse Paris se mohou čeští diváci těšit na začátku listopadu. Tento proslulý kabaret přijede do Prahy vůbec poprvé v rámci svého mezinárodního turné Forever Crazy.

Foto: Crazy Horse Paris

Program Forever Crazy, se kterým bude kabaret od 5. do 9. listopadu vystupovat v divadle Hybernia, přináší ta nejlepší kabaretní čísla, která za 68letou historii Crazy Horse vznikla. Diváci tak budou moci zhlédnout i číslo God Save Our Bareskin, které vzniklo v roce 1989 a od té doby je zahajovacím číslem všech představení z produkce Crazy Horse.

Představení slibují silný zážitek, dojem z dokonalého pohybu krásných Crazy Girls s klasickým tanečním vzděláním umocňují světelné efekty a projekce. To, že Crazy Girls opravdu umí tancovat, dokládá i fakt, že z 500 dívek, které se do souboru každý rok hlásí, je přijato vždy jenom pár.

Od svého založení v roce 1951 si kabaret získal slávu po celém světě díky jedinečnému stylu a unikátní schopnosti oslavovat ženskost originálními kreacemi. O jeho úspěchu svědčí nejen spolupráce s Christianem Louboutinem, Karlem Lagerfeldem a dalšími slavnými návrháři, ale i úctyhodných 15 milionů diváků, mezi nimiž byly i takové osobnosti, jako Salvador Dalí, prezident Joh F. Kennedy, Elizabeth Taylor nebo Pedro Almodóvar.

Vystoupení v pražské Hybernii začínají vždy v 19 a 22 hodin, s výjimkou soboty 9. listopadu, kdy se hraje pouze od 19.00 h. Lístky zakoupíte ZDE.

Pozor, soutěž!

Lístky na kabaret Crazy Horse můžete i vyhrát! Soutěžní otázka zní: Byl kabaret Crazy Horse již někdy v Praze?

Odpovědi zasílejte na e-mail: office@ttg.cz do 1. listopadu 2019. Prosíme rovněž o uvedení vašeho jména , firmy, adresy a telefonního čísla. Čtyři výherci obdrží po 2 vstupenkách na představení 5. listopadu od 19 hodin.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

komentáře 2

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..