Partnerská sekce

Le Spa, užijte si blahodárnost lázní v hotelu Le Victoria Hotel

Partnerský článek

Le Victoria Hotel ****+ v portfoliu Beachcomber Hotels je situován na severozápadním cípu ostrova Mauricius, podél pásu bílé pláže mezi městem Grand Baie a hlavním městem Port Louis.

Foto: Beachcomber Hotels
Foto: Beachcomber Hotels

Všechny prostorné pokoje jsou umístěny v tropické zahradě a směřují k moři. Patří k nejoblíbenějším rodinným resortům na Mauriciu. A to nejenom díky rozsáhlému zázemí pro sportovní aktivity na souši i na moři. Stravování zajišťují 3 přepychové restaurace – Le Superbe, L´Horizon a La Casa.

Od začátku srpna letošního roku se hotel pyšní novými lázněmi. Exkluzivní lázně disponují saunou, tureckými lázněmi hammam a pěti masážními místnostmi se zázemím o celkové rozloze 250 m2. Každá z nich vás okouzlí jiným originálním designem, jedna z místností je určená pouze pro páry. Už při vstupu do recepce lázní Le Spa pocítíte vybrané vůně olejů, intimní atmosféra navazuje pocit soukromí a pohody.

MUVSPA1Dab13

Nabízí se pestrá škála procedur a terapií, co vše můžete udělat pro své tělo a duši. Svěřte se do rukou vyškolených terapeutů a nechte se hýčkat. Vyzkoušejte například hodinovou Le Victoria masáž celého těla s použitím tradičních technik a aromaterapie.

Le Spa ještě více umocňují pohodu a relaxaci v hotelu Le Victoria. V těsné blízkosti lázní najdete i plně vybavené sportovní centrum.

red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button