Nezařazené

Lázně Bludov: Běh pro zdraví

V sobotu 27. září pořádají Lázně Bludov v podhůří Jeseníků zábavně společenskou akci s názvem Lázeňský běh pro zdraví, jehož součástí bude bohatý program a také dražba dřevěných soch, vytvořených během III. ročníku lázeňského dřevosochání.

Zdroj: Archiv Lázně Bludov
Zdroj: Archiv Lázně Bludov

Lázeňský běh odstartuje ve 14 hodin a může se do něj zapojit široká veřejnost v těchto kategoriích: běžíme v páru (2 km), rodiče a děti (700 m), pro radost (2 km). Vedle sportovního vyžití čeká na návštěvníky lázeňského odpoledne ohňová show, ukázka dravých ptáků, řemeslný jarmark, projížďky na koních, taneční a kouzelnické vystoupení a koncert kapely UsB. Pro děti pořadatelé chystají soutěže, malování na obličej a skákací hrad.

„Zájemcům doporučujeme se zaregistrovat do 24. září na emailu skvarilova@lazne-bludov.cz nebo na tel. 724 392 929, neboť registrovaní účastníci lázeňského běhu budou automaticky zařazeni do tomboly, jejíž hlavní cenou je vyhlídkový let letadlem nad Šumperkem a okolím v délce třiceti minut. Lístky do tomboly bude možno zakoupit také při vstupu do areálu lázní,“ upozorňuje za pořadatele Vendula Škvařilová. Pokud se nestihnete zaregistrovat, nic se neděje, můžete tak učinit na místě před startem.

Více informací na www.lazne-bludov.cz

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button