Workshopy

Lázně Baden bei Wien

Jen 26 kilometrů na jih od Vídně, uprostřed prosluněné vinařské oblasti Thermenregion ve Vídeňském lese, leží elegantní lázeňské a císařské město Baden, které vás zve na návštěvu.

IMG_2662Někdejší císařská letní rezidence, město Baden, nabízí prvotřídní ubytování, bohatou škálu kulturních a kulinářských zážitků, celou řadu cyklistických a pěších turistických cest, klasické lázeňské procedury a moderní relaxační oázy. Nabídku města Baden doplňují hry a napětí: v pohádkovém kasinu Congress Casino Baden, při mezinárodních klusáckých dostizích nebo na některém z nejhezčích golfových hřišť v Rakousku. Město Baden je obklopené vinicemi a lesy.

Vzdálenost od Vídně je příjemně krátká. Autem nebo autobusem trvá cesta tam asi 40 minut, vlakem 45 minut. Lokální železnice Badner Bahn jezdí ve čtvrthodinových intervalech a za 70 minut dojede přímo až před Vídeňskou státní operu. Baden má také výborné mezinárodní spojení. Letiště Vídeň-Schwechat leží odtud jen 33 kilometrů a veřejnou dopravou tam lze dojet za pouhou hodinu.

Martina Spinka
Brusattiplatz 3, A-2500 Baden bei Wien
T: +43/ 2252 22 600 – 600
F: +43/ 2252 22 600 – 622
info@baden.at; spinka@baden.at
www.tourismus.baden.at

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button