Workshopy

Lázně AQUA DOME: Z ledovce rovnou do termálů

Dopoledne na lyžích, odpoledne v županu a dělat jen to, na co máte chuť. Lázně AQUA DOME-Tirol Längenfeld nabízí před impozantní kulisou horských vrcholků ryzí odpočinek a regeneraci.

www.aqua-dome.at
www.aqua-dome.at

Brzy ráno Vás lanovka vyveze vysoko do ski areálu Sölden. Pro všechny nadšence zimních sportů to znamená: opojné lyžování na 144 kilometrech sjezdovek a absolutní záruka sněhu od října do května – lyžařský areál se rozkládá v nadmořské výšce 1.350 až 3.340 m. Jako jediné lyžařské středisko v celém Rakousku se Sölden může pyšnit hned třemi vzájemně propojenými třítisícovými vrcholky pro sjezdové lyžování: Gaislachkogl (3.058 m n.m.), Tiefenbachkogl (3.250 m n.m.) a Schwarze Schneide (3.340 m n.m.).

Z lyžáků rovnou do županu

Odpoledne se pomalu dostavuje únava. Jedin(ečn)é tyrolské termální lázně AQUA DOME zvou vyčerpané zimní hosty po aktivním dni na sněhu k příjemnému odpočinku. Pestrý vodní svět v samotném srdci Ötztalských Alp nadchne nabídkou 12 krytých i venkovních bazénů na celkové ploše  20.000 m². Ve venkovních lázních Talfrische rozpouští tři futuristické nádrže ve tvaru skořepin s podvodní hudbou, světelnými efekty, minerální sirnatou vodou i solankou všechny starosti všedního dne v nekonečném pocitu blaha.

Uvolnění svalů na přání

Pokud se Vaše natažené svaly ještě nestačily zregenerovat, budete se nejpozději po návštěvě saunové oázy cítit jako znovuzrození. Deset rozmanitých saun a parních lázní na 2.000 m² slibuje návštěvníkům AQUA DOME ten správný zážitek z tepla od mírných 55° až po 115°. Dovedete si po aktivním dni na sjezdovce představit větší odpočinek nežli masáž? Ötztalská kamenná masáž či tyrolská medová masáž představují jen dvě možnosti z bohaté nabídky ošetření wellness centra Beauty & SPA Morgentau .

Ze županu do měkoučké postele

Cítíte-li se po tomto relaxačním programu příliš unaveni na cestu domů, využijte příjemného pobytu v luxusním 4hvězdičkovém hotelu AQUA DOME. Resort láká inovativními lázněmi SPA 3000, přístupnými výhradně hotelovým hostům. Na ploše 2.000 m² se mohou milovníci wellness těšit nejen na hýčkání v alpské bylinné či křišťálové sauně, ale současně si mohou užívat i panoramatický výhled na okolní vrcholky hor.

Factbox:

  • bezplatný transfer skibusem do areálu Sölden
  • půjčovna lyží přímo v hotelu (sleva 15% pro hotelové hosty)
  • lyžařské kurzy v 10 jazycích lze rezervovat přímo v hotelu
  • vytápěný, uzamknutý sklep pro lyžařské vybavení
  • pestrý program zimních aktivit (výprava na sněžnicích, lyžařské safari, zábavný večer v horské chatě)
  • přímo u hotelu nástup do cca 43 km udržovaných běžeckých stop
  • nespočet zimních turistických tras v obci Längenfeld a v jejím okolí

 

Kontakt:

Christof Rainer

E-mail: christof.rainer@aqua-dome.at

Tel.: +43 5253 6400 5100

www.aqua-dome.at

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button