Workshopy

Lanovky a železnice Jungfrau: novinky na letní sezónu

LINDT Swiss Chocolate Heaven na Jungfraujoch – Top of Europe

Lindt Swiss Chocolate Heaven představuje nový zážitek na Jungfraujochu – Top of Europe. Nejvýše položený obchod čokolády na světě nabízí bohatý sortiment výborné čokolády Lindt. V místnosti Maitres Chocolatiers se Vám naskytne zajímavý pohled na výrobu čokolády.

Foto: Jungfraubahnen
Foto: Jungfraubahnen

Alpský roh na Schynige Platte na 1967 m n. m.

V horském hotelu si můžete denně od 11:00 do 14:00 poslechnout i vyzkoušet hru na alpský roh, typický nástroj ve Švýcarsku. Na Schynige Platte se dostanete historickou zubačkou z vesničky Wilderswil. Nahoře se nachází vedle turistických tras, alpská botanická zahrada s 600 různými druhy alpských bylinek a testovací centrum turistické obuvi Lowa.

 

Děti do 15 let jedou na Schynige Platte na 1967 m n. m. zdarma

V doprovodu jednoho dospělého jedou 2 děti do 15 let s historickou zubačkou z Wilderswilu na Schynige Platte zdarma. Nahoře se nachází vedle horského hotelu, kde si můžete vyzkoušet hru na alpský roh, turistických tras též alpská botanická zahrada s 600 různými druhy alpských bylinek a květin i testovací centrum turistické obuvi Lowa.

Foto: Jungfraubahn
Foto: Jungfraubahn

Večerní jízdy na Harder Kulm na 1322 m n. m.

Nově můžete obdivovat Eiger, Mönch, Jungfrau a středisko Interlaken mezi Thunským a Brienzským jezerem z výhledové plošiny „Zwei-Seen-Steg“, můstku mezi dvěmi jezery na hoře Harder Kulm též večer. V nádhérné atmosféře při západu slunce si můžete vychutnat švýcarské speciality v horské restauraci. Poslední lanovka jede do Interlakenu ve 21:40.

 

 Více informací o Jungfrauban zde.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button