DopravaZprávy

Kuwait Airways – změny nejen v designu společnosti

Letecká společnost Kuwait Airways si koncem loňského roku převzala v Seattlu první z Boeingů 777-300ER. Inaugurační let tohoto stroje v barvách Kuwait Airways se již uskutečnil a započal tak první z řady změn ve společnosti. Další z nich bylo nové logo, které společnost představila na svých inovovaných webových stránkách společně s novým designem letadel a uniforem posádek.

Foto: Kuwait Airways

Cestující z České republiky mohou využít služeb Kuwait Airways na letech z Prahy nebo Vídně s přestupem ve Frankfurtu  nebo v Paříži do Kuvajtu i mnoha našich dalších destinací na Středním Východě i v Asii. Cestující mohou využít i atraktivní nabídky v případě přerušení cesty v Kuvajtu, tzv. stopover program nabízející zvýhodněné ceny ubytování včetně transferu z a na letiště.

I v případě takto krátkého pobytu je pro občany ČR nutné vízum, které lze vyřídit současně s rezervací stopover programu přímo přes kancelář Kuwait Airways. Pravidelní klienti se mohou zapsat do věrnostního programu Oasis Club, který umožňuje sbírat nebo utrácet míle nejen na letech této společnosti ale i mnoha partnerů.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button