TTG doporučuje: Napište to lépe a buďte více vidět (v cestovním ruchu)

Kurz kreativních postupů připravený speciálně pro marketingové experty a manažery v cestovním ruch vám otevře oči v řadě disciplín. Zkusili jste se někdy zamyslet, zda texty vašich tiskových zpráv, letáků brožur a katalogů opravdu dobře reprezentují vaši firmu? Jste si jisti, že popisy destinací na vašem webu opravdu vystihují sílu zážitků, které na klienta čekají?
Anebo přemýšlíte, jak zaujmout novináře, své klienty a odlákat jiné konkurentům?

Ilustrace: www.dreamstime.com

Ilustrace: www.dreamstime.com

Náš speciální kurz vás naučí, jak lépe pochopit svoji výjimečnost a jak ji převést do psané podoby. Lektory jsou špičkoví odborníci v dané oblasti: Jan Rybář a Zuzana Rybářová.

Pokud vás zajímají širší souvislosti a to, proč byste neměli „skrytou sílu“ vaší firmy podceňovat, přečtěte si na stránkách www.ttg.cz text Jana Rybáře Komunikace je vždy manipulace.

Kurz Napištete to lépe a buďte více vidět, který je možné objednat přímo pro vaši firmu,  je připraven speciálně pro marketingové manažery v cestovním ruchu a je kombinací toho nejlepšího z kurzů kreativního psaní pro byznys a mediálním tréninkem kreativní agentury Amaze.cz.
Cílem je  pomoci lépe prezentovat své produkty. Osvojit si dovednosti kreativního uvažování pro lepší písemnou prezentaci svých služeb na webu, v katalozích a v dalších marketingových materiálech. A také se zorientovat se v tom, co opravdu může zajímat novináře, jak s nimi pracovat a využít je.

Podrobnosti viz: www.amaze.cz

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..