Korean Air: Pomohou vám se zimním kabátem

Letíte v zimě na pláže jihovýchodní Asie, hledat perly Oceánie nebo za klokany do Austrálie a děláte si starosti, kam se zimním kabátem? Máme pro vás jednoduché řešení. Korean Air poskytuje bezplatnou úschovu kabátů pro cestující, kteří tranzitují v Soulu a letí dále do teplejších destinací, jako jsou jihovýchodní Asie, Havaj, Austrálie atd.

Foto: Korean Air

Foto: Korean Air

Klient může bez starostí cestovat do vysněné destinace nalehko a při návratu si kabát opět v Soulu vyzvednout. Kabát je po celou dobu pečlivě uložen v plastovém vaku tak, aby nedošlo k jeho poškození. Jak službu zařídit? Jednoduše, stačí ukázat palubní vstupenku u kiosku HANJIN EXPRESS, který je umístěn ve třetím patře sekce A na letišti Incheon. Kabát si vyzvednete opět na stejném místě, a to po předložení lístku od uložení.

Služba je k dispozici od 04:30 do 21:00 každý den a po dobu pěti dnů je zdarma. Za každý další den uložení je účtován poplatek 2500 KRW (cca 50 Kč). Tato služba je poskytována až do 28. února 2014 a je platná pro všechny, kteří využívají služeb letecké společnosti Korean Air.

Markéta Žáčková, Korean Air

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..