MICEPartnerská sekceZprávy

Konference Hotel Tech Lab představí hoteliérům novinky v digitálním světě

Partnerský článek

Společnost Availpro představuje novou sérii akcí pro experty v hotelnictví. První ročník konference Hotel Tech Lab se koná 4. dubna v Hotelu Ambassador Zlatá Husa v Praze.

Foto: Shutterstock

Za posledních 15 let se společnost Availpro stala odborníkem v oblasti hotelnictví. Byli jsme schopni osvojit si potřeby a očekávání hoteliérů a všech klíčových hráčů v oboru. Z tohoto hlediska jsme vytvořili průkopnické a skutečně inovativní produkty a řešení. Víme, že v dnešní době má technologie velký vliv na výkony a přímý prodej.

Digitální transformace se stala nutností zvlášť pro hoteliéry na tomto stále měnícím se trhu. Protože se naše společnost stále vyvíjí a roste – máme v plánu pořádat Hotel Tech Lab v různých městech.

Availpro hrdě prezentuje první ročník Hotel Tech Lab v Prague. Experti v hotelnictví se sejdou aby sdíleli své znalosti a poznatky o významu digitální transformace a významů generace Y.

Deset mluvčích sdělí své znalosti s hoteliéry aby jim napomohli v řízení digitální transformace – zúčastní se Availpro, Hores, IDeaS, HQ Plus, STR, Nor1, TSA, HotelKit, Six Payments a Agoda. Nenechte si ujít tuto příležitost. Na konci akce proběhne také losování cen.

[box]

Kdy:

Úterý, 4. dubna 2017 od 9:00 do 17:00

Kde:

Hotel Ambassador Zlatá Husa (Václavské náměstí 5, Praha 1)

Registrace:

Počet míst je omezen – ujistěte se, že jste si rezervoval/a vstupenku prostřednictvím odkazu ZDE.

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button