Partnerská sekceZprávy

Konference AHR ČR letos s Janem Mühlfeitem a Zdeňkem Pohlreichem

Partnerský článek

Užijte si Karlovy Vary s kolegy z cestovního ruchu. 11. Konference AHR ČR se koná 24.–25. 11. 2016 v Grandhotelu Ambassador a Grandhotel Pupp v Karlových Varech.

Foto: archiv hotelu
Foto: archiv hotelu

Koho na konferenci potkáte?

jan-muhlfeitJan Mühlfeit

„Chci pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál.“

Jan strávil 22 let v Microsoftu. Spolupracoval s nejlepšími lídry a mysliteli globálního světa. Měl možnost učit se od jednoho z nejúspěšnějších lidí planety – Billa Gatese. Přednášel na prestižních světových univerzitách a byl hostem globálních talk show, které sledovaly miliony diváků. Nejčtenější český deník ho zařadil po boku Jaromíra Jágra a Bohdana Pomahače mezi 43 Čechů, o kterých hovoří celý svět.

Prezentace na konferenci v Karlových Varech: Máte na víc, než si myslíte!

 

Zdeněk Pohlreichimg_8806-1-tif

„Chci, aby za mnou zůstávalo něco smysluplného. Nejen něco, co si budou lidé pamatovat, ale z čeho budou mít užitek. Svůj život jsem se rozhodl zasvětit gastronomii a restauračnímu byznysu a mám to štěstí, že mé představě dobrého jídla nasloucháte. Děkuji vám za to.“

Osobnost české gastronomie, o které již bylo napsáno tolik, že snad ani není třeba představovat. Přesto jsme se rozhodli dosavadní kariéru Zdeňka Pohlreicha krátce shrnout. Zdeněk se svému řemeslu věnuje již od roku 1975. Začátkem devadesátých let pracoval v restauracích v Nizozemí a Austrálii. Poté se vrátil zpět do Prahy a v letech 1993–2007 pracoval v Praze v hotelích zvučných jmen jako např. Villa Voyta, Radisson SAS, Renaissance nebo Marriott.

Od roku 2007 působí v restaurací Café Imperial jako šéfkuchař a spolumajitel. Postupně k této restauraci přidává další koncepty Ristorante Divinis, Yamato Restaurant a Next Door by Imperial. Od roku 2011 je také spoluprovozovatelem Tribeca Restaurant & Hotel Romanshorn ve Švýcarsku.

Prezentace na konferenci v Karlových Varech: Jak to vidím já…

ahr_cesky-napisKromě zajímavých přednášek jsou součástí konference i 2 večery. První večer v Karlových Varech si můžete užít na neformální GTG party v Kakadu baru Grandhotelu Ambassador. Druhý večer se ponese ve slavnostním duchu. Přijďte ochutnat perfektní 4chodové menu, které si na Galadinner s ceremoniálem předávání Výročních cen AHR ČR připravil sám Grandhotel Pupp.

Kompletní program včetně registrace naleznete na www.konferenceahr.cz

Cena konference: 3600 Kč /osoba

TTG Czech je mediálním partnerem 11. Konference AHR ČR.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button