KLM rozšiřuje síť destinací o kostarickou Guanacaste Liberia

KLM rozšiřuje svou síť cílových destinací o Guanacaste Liberia v Kostarice. Se začátkem zimního letového řádu 2019 zařadí společnost KLM přímé lety z Amsterdamu do oblasti na pacifickém pobřeží Kostariky.

Foto: KLM

Létat se do této destinace bude hned čtyřikrát týdně. Díky mezipřistání v San José je cestujícím umožněno v této destinaci vystoupit, cestovat po Kostarice a odletět na stejnou zpáteční letenku z Guanacaste Liberia zpět do Amsterdamu přímým letem. KLM plánuje zahájit lety do této nové destinace již 29. října 2019, a to vždy v úterý, pátek, sobotu a neděli. Všechny lety budou fungovat mezi Amsterdam-Schiphol, San José a Guanacaste Liberia. Cestující budou přepraveni letadlem Boeing 787-9 Dreamliner, který nabízí celkem 30 míst ve World Business Class, 45 míst v Economy Comfort a 219 míst v Economy Class.

Let s číslem KL0717 / KL0719 odlétá z Amsterdamu-Schiphol v 11:35 a přilétá do San José (Kostarika) v 17:15 místního času. Odtud odlétá v 19:15 do Guanacaste Liberia, aby dorazil zpět do Amsterdamu v 20:10.

Po krátkém 65minutovém mezipřistání v San José let pokračuje pod stejným číslem přímo do Amsterdamu-Schiphol s odletem z Guanacaste Liberia v 21:15 místního času. Dorazit na Amsterdam-Schiphol by mělo letadlo v 13:20 místního času následujícího dne.

Cestující mohou vystoupit při mezipřistání v San José a odlétat z Guanacaste Liberia na stejnou letenku. Tato možnost vytváří ideální kombinaci pro všechny cestovatele, kteří chtějí objevovat krásnou přírodu Kostariky. Stejně tak cestující odlétající z Kostariky mohou zahájit či ukončit svou cestu v San José nebo Guanacaste Liberia v obou směrech na stejné letence.

Guanacaste je druhým největším regionem Kostariky. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou a v kombinaci se San José se stává jedinečnou destinací pro dovolenou.

O Guanacaste

Guanacaste je region rozprostírající se na severozápadě Kostariky, na břehu Tichého oceánu. Leží přibližně 150 kilometrů od hlavního města San José. Region je známý pro své krásné pobřeží, s klidnými vodami, nedotčenými plážemi a malými ostrovy, které lemují celé pobřeží. Klima v Guanacaste je jedinečné. V regionu se v období od listopadu do dubna nevyskytují téměř žádné srážky, což z této oblasti činí oblíbenou prázdninovou destinaci. Také z hlediska přírody má region co nabídnout. Džungle kolem sopek tvoří nádhernou zelenou kulisu pro turisty a milovníky flóry i fauny. Hlavní město Guanacaste je Liberia s celkovým počtem 60 000 obyvatel. Moderní mezinárodní letiště Guanacaste Liberia se nachází necelých 15 km od nejbližší pláže.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..