Keňa se přiblíží českým turistům díky novým spojům

Keňa je opět blíže českým turistům. Nové spojení leteckých společností Kenya Airways a Condor zjednoduší přestupování a zkrátí časové prodlevy.

Pláž u Mombasy Zdroj: www.magicalkenya.com

Pláž u Mombasy Zdroj: www.magicalkenya.com

Kenya Airways bude létat od června třikrát týdně mezi Nairobi a Abú Dhabí (Spojené Arabské emiráty).  Češi tak mají možnost vybírat si z široké nabídky spojů do Keni, kam cesta trvá od 10 hodin, podle časové prodlevy při čekání na přestupech,“ řekla TTG Sylva Santarová ředitelka společnosti TMR International zastupující turistické centrály Britských Panenských ostrovů, Keni a Jamajky. Lety budou zajišťovat Boeingy 737-800NG

Dále do Nairobi z Abú Dhabí létá každý den Etihad Airways s airbusem A320.

Od zimního letového řádu bude do keňské Mombasy létat přímými lety z Mnichova společnost Condor s Boeingem 767-300ER.

V současnosti se můžete dostat z Prahy do Keni také s Turkish Airlines přes Istanbul (13 hodin do Mombasy a 12,5 hodin do Nairobi), s Brussels Airlines přes Brusel (15 hodin do Nairobi), s KLM přes Amsterdam (11,5 hodin do Nairobi a odtud navazujícím spojem do Mombasy za 15,25 hodin), s British Airways přes Londýn (9,66 hodin do Nairobi) a Swiss Air přes Curych (9,5 hodin do Nairobi). Časy jsou uvedeny včetně přestupu a posunu časových pásem pro letní čas v České republice, vychází z náhodného výběru reálných spojů.

Ceny letenek z Prahy se pohybují od 15 990 Kč včetně tax.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..