AtterseeZprávy

Karta plná výhod – Salzkammergut Erlebnis Card

S kartou Salzkammergut Erlebnis Card ušetříte. Čekají na vás slevy u mnoha atrakcí v oblasti Solné komory. Kartu obdržíte zdarma při pobytu od 3 nocí v jednom z ubytovacích zařízení u jezera Attersee.

Jaké mám s kartou výhody?

S touto kartou získáte slevu až 30% do více jak oblíbených turistických míst a památek v Solné komoře. V informační brožurce najdete všechna zařízení, kde lze kartu uplatnit.

Platnost karty?

Od 01. května do 31. října, po celou dobu Vaší dovolené. Karta platí 21 dní od data vystavení a zakoupit si ji mohou i domácí obyvatelé a obyvatelé s přechodným bydlištěm.

Kde lze kartu získat?

U všech turistických informačních kancelářích v Solné komoře. Lze ji obdržet také u některých hotelů, penzionů a dalších zařízeních v Solné komoře.

Cena?

Slevová karta Salzkammergut-Card je po předložení platného dokladu o pobytu min. 3 noci v rekreační oblasti Attersee-Solná komora k obdržení ZDARMA. Karta je k dostání u informačních kanceláří u jezera Attersee.

Karta Salzkammergut-Card stojí EUR 4,90 pro dospělého. Děti do 15 let nepotřebují žádnou kartu a mají přesto nárok na slevy v doprovodu rodičů (s kartou). Partnerské podniky jsou v brožurce označeny rodinným symbolem. Karta je nepřenosná a platná pouze zcela vyplněná (na zadní straně).

Více informací naleznete ZDE.

 

V průběhu března Vám v rubrice Destinace měsíce představíme rakouský prázdninový region Attersee.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button