Karlovarský Pupp otevřel nové wellness

Definice luxusu se mění v čase – a Grandhotel Pupp nyní „dohání“, co mu již dlouho k dokonalosti chybělo: otevřel své nové luxusní wellness centrum s bazénem a saunami.

V srdci karlovarského Puppu otevřeli moderní wellness (spa). Zdroj: Archiv hotelu

V srdci karlovarského Puppu otevřeli moderní wellness (spa). Zdroj: Archiv hotelu

Slavnostní otevření Pupp Royal Spa proběhlo druhý květnový víkend.

„Mnoho let jsem o tuto proměnu usilovala – luxusní hotel se v současné době bez luxusního wellness neobejde,“ uvedla Andrea Pfeffer-Ferklová, generální ředitelka hotelu, který vloni získal 5. místo v kategorii Nejlepší hotel soutěže TTG Travel Awards.

Pupp Royal Spa se rozprostírá na ploše 1300 m2. Součástí je exkluzivní Royal Spa Suite s vlastní saunou, whirlpoolem, suchou masážní vanou a dalším masážním lůžkem. V sezoně je připravena kapacita pro 700 procedur denně.

Pro nový prostor byly zvoleny moderní materiály dle soudobých trendů a v kontrastu s novobarokní podobou Grandhotelu Pupp. Samotná výstavba nové budovy wellness centra s bazénem byla zahájena v loni v červenci – za devět měsíců vyrostl v bývalém hotelovém dvoře zcela nový objekt, který ve své spodní části ukrývá vedle technologického zázemí saunu, páry, ledovou kašnu, zážitkové sprchy a relaxační místnost. O poschodí výše se na celé ploše rozprostírá relaxační bazén s rohovými tematickými bazénky a odpočinkové molo. Výjimečné jsou tři napojovací tunely do dalších sousedních budov. V zadní části je to budova Balneo I., kde se nachází místnosti s lázeňskými procedurami.

Vyšší luxus se projeví i na ceně ubytování – ta se podle ředitelky Pfeffer-Ferklové zvedne zhruba o 20 procent.

ln

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..