Nezařazené

Karlovarský gastrofestival

Od pátku do neděle (3.-5.10.) se koná ve Velkých Karlovicích svátek jídla. Tradiční ochutnávky regionálních specialit, mezinárodní farmářský trh, soutěž frgálů, zážitkové galavečeře a kuchařské show, ale také třeba frgálovou manufakturu s možností vidět i zkusit si výrobu frgálů, novou soutěž o nejlepší klobásu a doprovodné akce pro děti i dospělé: to vše nabídne Karlovský gastrofestival ve Velkých Karlovicích.

Zdroj: Archiv festivalu
Zdroj: Archiv festivalu

Tento tradiční svátek jídla na Valašsku již pošesté pořádá Resort Valachy, provozující ve Velkých Karlovicích hotely Lanterna, Horal a Galik, spolu s dalšími hotely a penziony v údolí Léskové. Jejich nabídku jako každý rok doplní zajímaví hosté a producenti z tuzemska i zahraničí. Návštěvníci budou putovat putovat údolím a ochutnávat zdejší speciality.

Velkým lákadlem doprovodných programů bude frgálová manufaktura v Gril srubu Razula, kde si děti i dospělí mohou vyzkoušet výrobu a vlastnoručně vyrobený frgál si odvézt s sebou domů. Ani letos nebude chybět soutěž o nejlepší frgál.

Kompletní program najdete na www.karlovskygastrofestival.cz

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button