Jurys Inn Prague mění obchodní značku – od 1. září se představuje jako Botanique Hotel Prague

Po 10 letech odchází pražský hotel Jurys Inn od hotelové sítě Jurys Inns Group a nabídne svým hostům ještě lepší služby v novém lifestylovém konceptu, který právě dokončuje s architektonickým studiem AA Lábus a designovým studiem Olgoj Chorchoj.

Obchodní značka Jurys Inn Prague na našem trhu zaniká a od 1. září 2019 je hotel provozován pod značkou Botanique Hotel Prague. V současnosti tento 4hvězdičkový hotel disponuje 214 prostornými pokoji, konferenčními místnostmi až pro 160 osob a moderní restaurací Bistro. Výborná dostupnost je zajištěna umístěním hotelu přímo u stanice metra Florenc (10 minut pěšky od náměstí Republiky, 30 minut taxi na Letiště Václava Havla). Hotel dále výrazně profituje z rozvíjející se pražské čtvrti Karlín.

V následujícím roce hotel představí další výrazné změny. A na co se mohou hosté těšit? Na podzim letošního roku se plánuje spuštění postupné renovace všech pokojů s maximálním zaměřením na komfort hostů. Od září budou instalovány nové SAMSUNG Smart HD televize a ještě rychlejší Wi-Fi. Pokoje budou vybaveny novou prémiovou kosmetikou, novými lůžkovinami a na každého hosta bude při příjezdu čekat láhev vody zdarma. V současné době zároveň probíhají designové úpravy hotelových prostor. Pro hosty tak bude nový koncept viditelný již od září, zatímco celková renovace započne počátkem příštího roku.

Do konce roku hotel plánuje jít výraznou cestou digitalizace dalších služeb, jako je nový rezervační systém, kiosky pro Check In a Check Out a další zefektivnění služeb. Do roku 2022 management hotelu předpokládá rozšíření kapacity o 55 nových prémiových pokojů a rozšířené moderní konferenční centrum. Změna obchodní značky se nijak nedotýká vlastnictví hotelu indonéskou investiční společností ani hotelového týmu. Generálním ředitelem hotelu i nadále zůstává Tomáš Nesvorný, jehož úkolem bude novou značku dále rozvíjet.

Newsletter TTG

Enter the text or HTML code here

Jeden komentář

  1. Pingback: Jurys Inn Prague mění obchodní značku – od 1. září se představuje jako Botanique Hotel Prague | TTG - vše o cestovním ruchu

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..