Nezařazené

Jsou tisíce důvodů, proč navštívit WTM v Londýně

Jak to ale všechno stihnout? Nabízíme několik vystavovatelů, kteří by vás mohli zajímat a za den nebo za dva je určitě obejít stihnete. Šanci máte 2.–5. listopadu na výstavišti ExCel London.

Foto: archiv WTM London
Foto: archiv WTM London

Ministerstvo Turismu Indonésie (AS 300)

Poprvé v historii má Indonésie samostatné ministerstvo turismu a cestovnímu ruchu bude tedy věnována patřičná pozornost. O tom, jaké má indonéská vláda ambiciózní plány – rekonstrukci stávajících letišť a výstavbu nových, nebo rekonstrukci přístavů, se dozvíte na stánku č. AS 300.

 

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Israel Government Tourist Office (EU 850)

Izraelský stánek nezapomeňte navštívit zejména v pondělí a úterý mezi dvanáctou a druhou hodinou, kdy vám věhlasný šéfkuchař Yossi Elad nabídne typické lahůdky běžně prodávané na jeruzalémských ulicích. V úterý se na stánku č. EU 850 trošku zdržte, od půl třetí do čtyř bude happy hour s výbornými izraelskými víny.

 

Falkland Island Tourist Board (LA 155)

Že by vás ani nenapadlo uvažovat o dovolené na Falklandách? Možná by to byla chyba. Zajděte si na stánek č. LA 155, a i kdyby vás o přitažlivosti ostrovů tým falklandské turistické centrály nepřesvědčil, můžete si tam v úterý odpoledne dát drink a budete-li mít štěstí, třeba vyhrajete iPad.

 

Rwanda Tourism (AF 230)

V červnu bylo přemístěno sedm lvů z Jižní Afriky do národního parku Akagera s cílem navrátit lvy do divoké rwandské přírody a v příštím půl roce se snad narodí první lvíčata. Příští rok budou do parku navráceni černí nosorožci. O tom všem se dozvíte na stánku č. AF 320.

 

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

NYC & Company (NA300)

V loňském roce přivítal New York rekordních 56,6 milionu návštěvníků, letos jich očekává ještě více – 58,3 milionu. Na stánku č. NA300 vás oficiální marketingová a turistická organizace města New York NYC & Company seznámí s tím, co vše toto úžasné město turistům nabízí.

 

PromPeru (LA 400)

Stánek č. LA 400 nejlépe navštivte kterýkoliv den mezi polednem a jednou hodinou. Trefíte se totiž do „Pisco Sour Hour“ a budete si moci vychutnat Latinskou Ameriku prostřednictvím koktejlu, který v Peru vznikl okolo roku 1900.

 

Tourism Authority of Thailand (AS 400)

Thajsko představuje dvanáct skrytých pokladů, jako např. Trang, Trat nebo Chumphon, jejichž pláže se více než vyrovnají těm nejkrásnějším v Asii. Na stánku č. AS 400 najdete 53 hotelů, lázní, touroperátorů, lodních a leteckých společností.

 

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Colorado Tourism Office (NA 350D)

Na stánku č. NA 350D dokonce můžete vyhrát horské kolo. Colorado totiž se svými 5000 mílemi cyklistických stezek aspiruje na titul nejpřátelštější stát k cyklistům a chce to dát najevo i na WTM. Třeba budete mít štěstí.

 

ProColombia (LA 240)

Na stánku columbijské vládní organizace ProColombia se můžete setkat s významnými kolumbijskými hráči v oblasti cestovního ruchu a seznámit se s kampaní „Kolumbie je magický realismus.“

 

Tourism Australia (AS 355)

Další fáze kampaně „There´s Nothing Like Australia“ (tedy Austrálii se nic nevyrovná) představí destinaci jako největší vodní park na světě. Co všechno bude v nabídce pro rok 2016, se dozvíte na stánku č. AS 355.

 

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Tahiti Tourism (AS 255)

Veselí, štědrost, harmonie a elegance, to jsou čtyři pilíře, na kterých se profiluje nová značka Tahitských ostrovů. Jste srdečně zváni na stánek č. AS 255, kde se můžete setkat s týmem tahitské turistické centrály a budete i obdarováni, odnést si budete moci třeba pero nebo tahitské mýdlo.

 

State of Alaska (NA 350C)

Na stánku č. NA 350C se mimo jiné dozvíte, že největší aljašské město Anchorage bude v příštím roce hostit nejenom Go West Summit, ale i Adventure World Travel Summit.

 

Visit Wales (UKI 100)

Příští rok je pro Wales „Rokem dobrodružství.“ Na stánku č. UKI 100 se dozvíte, nejen jaké adrenalinem nabité aktivity pro vás Wales bude mít, ale seznámíte se i s kulturní nabídkou, včetně oslav 100. výročí narození oblíbeného velšského spisovatele Roalda Dahla.

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

 

Orkney Tourism Group (UKI 429)

Cílem tohoto nováčka na WTM je rozvinout na tomto skotském souostroví kvalitní cestovní ruch. Jak se mu to daří a co pro to dělá, se dozvíte na stánku č. UKI 429.

 

Rotana Hotels (GV 610)

V příštím roce bude tato hotelová společnost otevírat sedmnáct nových hotelů v Evropě, Asii a Africe. Na stánku č. GV 610 se dozvíte více např. o plánované expanzi společnosti do Iránu, nebo o tom, jak postupuje program udržitelnosti Rotana Earth.

 

TAP Portugal (EU 1010)

Na stánku č. EU 1010 se v úterý odpoledne mezi půl pátou a půl šestou koná ochutnávka vína, na které se nejenom můžete setkat s týmem portugalských aerolinií, ale můžete vyhrát i letenku pro dva do Lisabonu nebo do Porta.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button