Jozef Sinčák bude výkonným ředitelem Českých aerolinií

Dozorčí rada Českých aerolinií informovala o rozhodnutí Jiřího Marka odstoupit z funkce člena představenstva a odejít z pozice výkonného ředitele pro obchod a marketing Českých aerolinií. Do uvolněné funkce výkonného ředitele pro obchod a marketing a člena představenstva Českých aerolinií pak v říjnu nastoupí Jozef Sinčák, který před tím rezignuje na svou současnou funkci místopředsedy představenstva a výkonného ředitele pro obchod a korporátní služby Letiště Praha.

Jozef Sinčák

Jozef Sinčák

Jeho na Letišti Praha nahradí v obou funkcích Marta Guthová, která před svým nástupem do vedení společnosti nejdříve odstoupí z funkcí členky představenstva a vrchní ředitelky pro nákup, obchod a marketing mateřské společnosti Český aeroholding. Uvolněnou pozici v představenstvu Českého aeroholdingu převezme po M. Guthové J. Sinčák.

Marta Guthová

Marta Guthová

Všechny tyto personální změny v rámci skupiny Český aeroholding musejí v průběhu října schválit statutární orgány jednotlivých společností, které zároveň zvolí do svých představenstev nové členy (v případě obou dceřiných společností volí nové členy do představenstev jejich valné hromady, u Českého aeroholdingu tyto členy volí dozorčí rada). Na konec října bude svolána i valná hromada Českých aerolinií, která vezme na vědomí rezignaci J. Marka na funkci člena představenstva společnosti a zároveň zvolí do této funkce J. Sinčáka.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..