Jiří Pilnáček znovu povede asociaci novinářů z cestovního ruchu

Česká asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu si v lednu na plenární schůzi zvolila svůj výkonný výbor na další dva roky. Ten pak na svém zasedání zvolil svého předsedu. Stal se jím Jiří Pilnáček, který asociaci novinářů vedl i v předchozích dvou letech.

Jiří Pilnáček

Jiří Pilnáček

„I nadále se budeme snažit pomáhat subjektům v cestovním ruchu dávat o sobě vědět, psát nebo vysílat o zajímavých místech, městech nebo regionech“ okomentoval plány na další dva roky staronový předseda Pilnáček.

Kromě publikování zajímavostí z cestovního ruchu se snaží organizace podporovat i odborné akce. Mezi nejznámější patří  například anketa Hotel Awards a prestižní mezinárodní konference cestovního ruchu – zlínský AdCamp.

Díky letitým aktivitám zakládajících členů organizace v mezinárodní asociaci FIJET  zajišťuje Česká asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu velmi dobrou publicitu České republice v zahraničí. „V loňském roce udělil FIJET cenu Zlaté Jablko našemu Českému Krumlovu. Ocenění je považované za jakéhosi Oskara v cestovním ruchu. Samozřejmě, že součástí ocenění byla i velká účast zahraničních novinářů v naší zemi a následná publicita v zahraničí“ doplňuje aktivity novinářů Jiří Pilnáček.

O České asociaci novinářů a publicistů v cestovním ruchu

Národní organizace novinářů a publicistů cestovního ruchu, původně užívající zkratku ATchJET a v současné době Czech Travel Press je členem mezinárodní novinářské organizace FIJET a patří k jedné z nejaktivnějších národních organizací od samého počátku svého založení v roce 1954. V současné době sdružuje specializované novináře, redaktory, publicisty i spisovatele v počtu cca 150 osob. Členy CTP najdeme jak v tištěných a internetových mediích, tak i v rozhlase a TV. Náš zástupce je pravidelným členem Řídícího výboru FIJET.

Více na www.czechtravelpress.cz

Zdroj: TZ České asociace novinářů a publicistů v cestovním ruchu

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..