DopravaZprávy

Jet2.com přidává nové spoje z Prahy – Belfast a Glasgow

Britská rekreační letecká společnost Jet2.com oznámila další rozšíření svých služeb v České republice zahájením provozu do dvou nových destinací z letiště Václava Havla v Praze.

Foto: archiv firmy
Foto: archiv firmy

Jet2.com, která je známá vstřícnými službami, prodejem místenek a limitem 22 kg na zavazadla, začala 11.srpna prodávat letenky do Belfastu (Severní Irsko) a Glasgow (Skotsko). Společnost zůstává i nadále přední aerolinkou na trhu přímých letů z Prahy do Británie, která nabízí více britských destinací než kterákoliv jiná společnost. Belfast a Glasgow nyní doplňují nabídku levných leteckých spojů z Prahy do destinací Manchester, Edinburgh, Leeds (Yorkshire), East Midlands (Nottingham) a Newcastle. Jet2.com nabídne příští léto přes 140 000 levných letenek.

Steve Heapy, generální ředitel Jet2.com, uvedl: „Jakožto pražská jednička v letech do Británie máme to potěšení posílit naši nabídku levných letů rozšířením o dvě nové destinace. Belfast a Glasgow z Prahy nabízí pouze společnost Jet2.com – poskytuje tak jedinečné spoje svým věrným českým obchodním a rekreačním zákazníkům, kteří oceňují široký výběr i četnost našich letů.“

Jiří Vyskoč, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha dodává: „Jsme potěšeni, že Jet2.com oznámila svůj plán propojit přímými lety Prahu se dvěma novými destinacemi. Žádná jiná společnost z Prahy do Belfastu a Glasgow nelétá, takže tato novinka od Jet2.com je obzvláště vítanou a je dalším přirozeným krokem v naší úspěšné spolupráci.“

Lety do Belfastu a Glasgow – plus stávající destinace Manchester, Edinburgh, Leeds (Yorkshire), East Midlands (Nottingham) a Newcastle lze okamžitě rezervovat na českých webových stránkách společnosti www.Jet2.com/cz a získat slevu 20 % na všechny letenky.

red/Jet2.com
 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button