Kam jet?ZahraničíZprávy

V Ras Al Khaimah se otevírá „Jebel Jais Zipline Tour“

V neustálém úsilí o další rozšiřování portfolia nabídky dobrodružných aktivit, představila turistická centrála emirátu Ras Al Khaimah svůj nejnovější produkt na nejvyšší hoře SAE: „Jebel Jais Zipline Tour“.

Nová atrakce vyvinutá ve spolupráci s ToroVerde doplní stávající nabídku na hoře Jebel Jais, vedle již využívaných atrakcí „Jebel Jais Via Ferrata“ a „Jebel Jais Flight: The Longest Zipline“, z nichž ta poslední od svého uvedení na trh uvítala již více než 35 000 účastníků.

Jebel Jais Zipline Tour obsahuje sedm zipline natažených nad velkými útesy a kaňony hory Jebel Jais, které jsou spojeny devíti platformami. Soubor sedmi zipline pokrývá celkovou vzdálenost pěti kilometrů s průměrnou rychlostí přesunu 60 km/h. Během prohlídky se účastníci přesouvají směrem k 15 metrů dlouhému mostu, nejvýše položeném ve Spojených arabských emirátech, ve výšce 1 250 metrů nad mořem a 300 metrů nad zemí, který budou muset přejít, aby dokončili zbývající část celé zipline tour.

Pro návštěvníky pohoří Hajar je navíc nyní otevřeno i nové návštěvnické centrum s panoramatickým výhledem na okolní hory. V novém centru je registrace a půjčovna bezpečnostní výbavy, včetně předběžné instruktáže pro Jebel Jais Zipline Tour a Jebel Jais Flight.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button