DopravaPartnerská sekceZprávy

Jak cestovat do francouzských Alp rychleji a pohodlněji?

Partnerský článek

Čeští lyžaři si francouzské Alpy velmi oblíbili a tak není divu, že zájezdy do vyhlášených lyžařských středisek ve Francii nabízí téměř každá cestovní kancelář. Vzhledem k tomu, že sněhové podmínky nebo kvalitu ubytování jednotlivé české cestovní kanceláře těžko ovlivní, nabízí se otázka, jak se odlišit v silné konkurenci. Proč si klient má vybrat právě zájezd od Vaší cestovní kanceláře, když zájezd do stejné destinace, ve stejném termínu nabízejí i jiní?

Foto: archiv Vega Tour
Foto: archiv Vega Tour

 

Na 30 lyžařských středisek snadno dostupných z Česka

Prostor vzniká právě v kvalitě a komfortu dopravy. Od zimní dovolené ve francouzských Alpách Čechy totiž často odrazuje poměrně dlouhá cesta kolem tisíce kilometrů. S volbou správného dopravce však může cestovní kancelář tento hendikep snadno překonat. Společnost Vega Tour, přední evropský dopravce operující se 150 zájezdovými autobusy a více jak 20 lety zkušeností, nabízí cestovním kancelářím autobusovou dopravu do francouzských Alp luxusními zlatými autobusy ze své flotily. Po loňské, velmi úspěšné, pilotní sezóně rozšířil Vega Tour nabídku destinací a v zimní sezóně 2014/2015 bude jezdit do téměř 30 francouzských lyžařských středisek (mezi nimi nechybí ani Chamonix, Les Trois Vallees, Val d´Isèrea Val Thorens) v 10 termínech.

 

S dopravou od Vega Tour začíná dovolená již nástupem do autobusu

Přeprava je zajišťována pouze luxusními autobusy značky Mercedes-Benz a Setra, které nejsou starší 3 let. Všechny autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy a systémy ABS a EPS. Nadstandardní je také rozsah služeb, které cestujícím zpříjemní cestu: deky, Wi-Fi připojení k internetu, polohovatelná sedadla vyjíždějící do uličky s větším prostorem na nohy, teplé a studené nápoje a jiné občerstvení, zdarma magazíny o lyžování. Po celou dobu jízdy bude cestujícím k dispozici profesionální delegát vybavený dopravcem. Cestujícím s odbavením pomůže zkušený a příjemný řidič, po nástupu do autobusu se uvelebí v pohodlných sedačkách, natáhnou si nohy a mohou začít relaxovat, ještě než dorazí do destinace, kterou si vybrali pro svou zimní dovolenou.

Cestovní kanceláře, které zvolí dopravu se spol. Vega Tour, mohou svým klientům nabídnout rychlou a spolehlivou dopravu – každý autobus totiž ve Francii zaváží max. 2 střediska, klienti se tedy vyhnou nepříjemnému zdržení při rozvozu do všech destinací na trase.

 

Garance a výhody pro cestovní kanceláře

Vega Tour nabízí výhodné smluvní podmínky: možnost rezervace míst 3 dny před odjezdem, garanci odjezdů do všech destinací ve všech plánovaných termínech bez omezení min. počtu cestujících, svozy z jakéhokoliv místa v ČR, žádné riziko ze změny kurzu či ceny PHM – cena dopravy je pro CK konečná. Cestovním kancelářím poskytne Vega Tour zprávu o průběhu cesty (zdržení, nepředvídatelné situace na trase) do 2 pracovních dnů po návratu do ČR. Nadstandardní je limit pojištění cestujících a léčebných výloh během cesty do 100 mil. Kč na osobu i na autobus, pojištění ztráty a poškození zavazadel, pojištění odpovědnosti provozovatele.

Získejte svou konkurenční výhodu na zimní sezónu 2014/2015 již nyní, více podrobností a kontakty naleznete webových stránkách www.vegatour.cz/hory.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button