DopravaZprávy

iPILOT spustí v Praze druhý letecký simulátor Boeing 737

Partnerský článek

iPILOT, první mezinárodní řetězec dostupných center leteckých simulátorů, oznámil, že v listopadu rozšíří svou pražskou pobočku o nový, v pořadí druhý, model letadla – Boeing 737.

Foto: archiv iPILOT
Foto: archiv iPILOT

Kromě populárního simulátoru letounu Airbus A320 si čeští příznivci letectví budou moci nově užít vzrušení také z pilotování dopravního letadla Boeing 737. Za asistence kvalifikovaného instruktora se všem návštěvníkům naskytne příležitost vzlétnout, letět a přistát na jednom z 24 000 světových letišť, aniž by opustili Prahu.

Většina leteckých simulátorů se nachází v blízkosti letišť nebo v prostorách leteckých společností a je určena pouze pro potřeby pilotů a pilotů v tréninku,“ řekl Wolfram Schleuter, zakladatel a výkonný ředitel společnosti iPILOT, „naším cílem je poskytnout nejen co nejrealističtější zážitek z letu, ale také jej umožnit lidem, kteří by jinak nemuseli mít nikdy šanci něco podobného vyzkoušet. Nyní si navíc mohou vybrat ze dvou v současnosti nejpopulárnějších modelů letadel na trhu.“

Nový simulátor letounu Boeing 737 disponuje kokpitem v reálném měřítku, vybaveným několika video obrazovkami, které promítají úžasný výhled skutečných letových cest. Palubní deska letadla je přesná replika té v Boeingu 737 a její nadhlavní panel je plně funkční.

iPILOT poskytuje také řadu speciálních nabídek včetně programu zaměřeného na překonání strachu z létání nebo romantický zážitek s lahví šampaňského podávaného přímo na palubě. Letecké centrum je také vhodné pro firemní a team-buildingové akce. Pro více informací o cenách a jednotlivých leteckých zážitcích navštivte www.flyipilot.cz.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button