TrendyZprávy

VIDEO: Intelevator hotelové hosty roztančil, roztleskal i pobavil

Už po vás někdy chtěl výtah odpovědi na záludné otázky, aby vás vyvezl do vašeho patra? A jak asi vytleskávají hoteloví hosté 12. patro? Na internetu koluje video bratrů Vegarda a Bårda lvisåkerových, komiků z Norska, kteří připravili pro hotelové hosty – Intelevator – inteligentní výtah reagující na hlas.

Bratři Ylvisåkerovi brilantně ovládají několik světových jazyků, a tak je nevyvedou z rovnováhy Španělé ani Němci. Naopak jsou v rozpacích návštěvníci, když na ně výtah začne mluvit japonsky či jako kačer Donald.

O tom, že ve výtahu může být zábava, se přesvědčila skupina Japonců, na které čekala i malá výstava. Ač byli v šoku, udělali si i fotografii. Poněkud méně šťastná byla slečna, která po dlouhém letu neměla sílu odpovídat na kvíz. Připravili byste ve svém hotelu podobné překvapení pro své hosty?

Bratři lvisåkerovi se u nás proslavili jako Ilvis s písničkou The Fox (What Does The Fox Says?). Sourozenci odstartovali svoji kariéru roku 2000 s show Ylvis – A Cabaret. Excelují v řadě vlastních televizních pořadů.

lp

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button