Instants V: Velká výzva SNCF

Portál francouzských železnic www.voyages-sncf.com patří k nejvyhledávanějším portálům. Jeho generální ředitel Yves Tyrode nedávno prezentoval nový velmi ambiciózní projekt Instants V. Kombinuje rezervaci míst na divadelní a další představení, koncerty, sportovní zápasy, festivaly, zábavní parky s jízdenkou na vlak pro dopravu na dané místo akce.

logo-vsce-en-UK„Je to ojedinělý balíček, který odpovídá potřebám a očekávání klientů,“ dodává. Vychází při tom ze sondáží, které uvedly, že 65 % Francouzů upustilo od večerních návštěv zábavních a kulturních podniků z důvodu špatné dopravy a geografické vzdálenosti. Projekt Instant V jim v tom má pomoci. Další skutečností je, že Francouzi začínají preferovat kratší cesty. Instants V jim pro krátké pobyty může připravit program podle jejich volby. Neopominutelné je také to, že Francouzi si čím dál více připravují své cestování na internetu, z celkového počtu to představuje až 60 %. Obchodní obrat cestovního ruchu po internetu dosáhl v roce 2013 až o 45 % více oproti roku předešlému. Pro Yvese Tyrodea je to jasné: klient se stává homo digitalis, je hyper připojený, zajímá se o hyper doporučení, má schopnost hyper srovnávání, očekává navíc hyper osobní služby. Tomu odpovídá i snaha Instant V po co největší jednoduchosti a poskytování malých plus, jako jsou nejaktuálnější informace, detailnější programy představení, rychlé možnosti rezervací atd.

Celá strategie počítá s nárůstem klientů o 10 %. To by představovalo o jeden milion klientů navíc. SNCF počítá i s velkým počtem partnerů. Již nyní byla uzavřena dohoda s France Billet, jedničkou v oblasti vstupenek ve Francii. Brzy by se měl připojit hotelový sektor, např. skupina Accor, a také taxikáři.

„Přál bych si, aby se voyages-sncf.com stal takovým velkým tržištěm pro turistiku a zábavu ve Francii a také v Evropě, pro kterou by to mělo začít platit ještě letos. Yves Tyrode přitom poznamenává, že nebude skrývat ještě větší ambice překračující i hranici Evropy. „Vyžaduje to však maximální kvalitu služeb a optimální disponibilitu. Pak je to projekt, který musí vyhrát,“ říká s nadšením Yves Tyrode.

maj

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..