Incentivní a kongresová turistika v Chorvatsku

Partnerský článek

V Chorvatsku není obtížné spojit příjemné s užitečným a dosáhnout úspěšné obchodní spolupráce. Je obklopeno dechberoucími přírodními krásami, nekonečným pobřežím, různorodou gastronomií, dobrodružstvím, sporty a wellness a nabízí ideální podmínky pro MICE.

Foto: Chorvatské turistické sdružení

Rok po roce se Chorvatsko v celosvětovém měřítku stává známou MICE destinací Evropy. Země stále více nabývá na atraktivitě pro organizátory obchodních setkání, ať už jsou zaměřena na konferenci nebo kongres či pobídky.

Seriózní investice do kongresových kapacit výrazně zvýšily kvalitu chorvatských MICE nabídek. Se zvyšujícím se růstem kapacity a působivými výsledky každoročně dosahovanými na národní úrovni je tento segment cestovního ruchu v Chorvatsku na vzestupu.

Foto: Chorvatské turistické sdružení

Co se týče MICE destinací v Chorvatsku, jsou pevně na vedoucí pozici města Záhřeb, Dubrovník a Opatija. Spolu s nedalekým městem Rijeka nabízí Opatija přes 15 000 míst ve více než 130 sálech, které jsou všechny vybaveny nejmodernější technologií. Záhřeb je jak městem překypujícím obchodními příležitostmi, tak půvabně uvolněným městem, plným historických památek a romantických příběhů, ale je také dynamický, moderní a pohostinný. Jako místo konání kongresů a incentivních akcí nabízí Dubrovník četné možnosti těm, kdo si jej zvolí jako destinaci pro obchod spojený s volným časem. Konferenční kapacity města nabízejí více než 8000 míst v dubrovnických hotelech a dalších konferenčních prostorách. Zadar, město, které portál European Best Destinations vyhlásil za nejatraktivnější evropskou destinaci v roce 2016, zaujímá na mapě se zaměřením na chorvatskou obchodní turistiku pevné postavení. Okouzlujících výsledků je dosahováno jak ve Splitu, tak na Istrii, které následují dvě ostrovní destinace – Brač a Lošinj.

Kvalita kongresových nabídek v těchto městech dosáhla tak vysoké úrovně, že se jim v globálních soutěžích pravidelně dostává nejprestižnějších profesních ocenění. Prvenství města je zásluhou kvality a rozmanitosti kongresových prostor, bohatství doprovodných turistických možností a atrakcí a dobrých dopravních spojení s evropskými hlavními městy a cílovými trhy, přičemž v tomto smyslu budou potenciální možnosti významně rozšířeny novým terminálem otevřeným na mezinárodním letišti v Záhřebu.

Chorvatsko se od průzračně modrého moře až po tajemné hory, úžasné národní parky kypící divokou přírodou, plné chutí a vzrušujících vín ukázalo jako neodolatelné pro ty, kteří hledají rozmanitost, dovolenou a obchodní příležitosti, a lze si je užívat po celý rok.

www.chorvatsko.hr

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..