Partnerská sekce

Incentiva podle Beachcomberu: přijeďte s nápadem, odjíždějte s vizí

Partnerský článek

Pro pobyty skupin, ať už pracovní nebo oddychové, neexistuje snad lepší místo než hotely společnosti Beachcomber na Mauriciu nebo na Seychelách. Se svým teplým počasím po celý rok, příznivými směnnými kurzy a jenom malým časovým rozdílem vzhledem k velkým světovým městům pro incentivní pobyty dokonalou volbou. Navíc místní obyvatelstvo mluví anglicky i francouzsky a většina zaměstnanců společnosti Beachcomber hovoří i dalšími jazyky, což je velká výhoda.

Foto: archiv Beachcomber
Foto: archiv Beachcomber

Beachcomber, nejvýznamnější hotelová společnost na Mauriciu, si vydobyl pověst odborníka v oblasti incentivních a skupinových pobytů v regionu Indického oceánu: od okamžiku příletu se skupinám dostává VIP péče, a to ve všech osmi hotelích společnosti na Mauriciu i ve vilovém resortu na soukromém ostrově Sainte Anne na Seychelách.

Není žádným tajemstvím, že Beachcomber pro své hotely získal na Mauriciu ta nejlepší a nejslunnější místa, a tak si hosté mohou vychutnat krásnou scenerii a nedotčené pláže. Většina hotelů je obrácena na západ, a nabízí tak přenádherný výhled na úžasné západy slunce.

Pětihvězdičkový resort ležící na soukromém ostrově v srdci jedinečného mořského parku na Seychelách zase přitahuje hosty toužící po luxusu v soukromí ostrova.

Všechny hotely skupiny Beachcomber nabízejí luxusní ubytování, přepychová wellness zařízení i možnosti pro sportování na souši i ve vodě.

Hotely skupiny Beachcomber jsou proslulé i svými restauranty. Každý z hotelů má minimálně dva, jeden hlavní restaurant a jeden až tři speciální, kde se servírují speciality z celého světa.

Foto: archiv Beachcomber
Foto: archiv Beachcomber

Sedm z devíti hotelů skupiny Bechcomber má vlastní kongresové prostory, vhodné pro malé i velké akce. Každý resort nabízí navíc i řadu prostor pro incentivní programy, ať už zvolíte uvolněný „pirátský večer“, barbecue na pláži nebo formální „indický večer“ v některém z hotelových restaurantů. Hotely skupiny Beachcomber vám vždy vyjdou vstříc.

Aby vám usnadnila volbu, má skupina Beachcomber nedaleko od vás agentury s vyškolenými odborníky, kteří vám s volbou incentivy pomohou. Od nich můžete samozřejmě očekávat nejen bezchybný servis, ale i velký výběr, flexibilitu a smysl pro detail.

Hledání pokladu, soutěže a turnaje, výlety po souši nebo po moři, to vše vám umožní ochutnat skutečný život na ostrově, objevit úžasná místa mimo vyšlapané cesty a kombinovat sport, odpočinek a teambuilding. A nejlepší na tom je, že nebudete muset hnout prstem, hotely vše zařídí.

A v neposlední řadě – hotely nabízejí zlevněné ceny při rezervaci 15 a více pokojů. Balíčky „all-inclusive“ navržené speciálně pro skupiny jsou k dispozici pro všechny kategorie pokojů, a zvolíte-li Shandrani Resort & Spa, zjistíte, že jejich „Serenity plus“ dovedl koncept all-inclusive k naprosté dokonalosti.

Beachcomber myslí na všechno, vy tudíž nemusíte. Přijeďte a zjistíte to na vlastní kůži.

red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button