MICEPartnerská sekceZprávy

IMEX Frankfurt letos opět zvedá laťku

Partnerský článek

Veletrh IMEX Frankfurt se koná ve dnech 16. – 18. května 2017, již tradičně v Messe Frankfurt. Co nového se letos chystá pro návštěvníky?

Foto: archiv IMEX

„Nevěříme v klasický obchod – vždy hledáme efektivní cesty, jak posunout naše odvětví vpřed,“ říká Carina Bauer, CEO IMEX Group. Jedna z cest, kterou tým IMEXu pro IMEX Frankfurt 2017 zvolil, je inovovaný vzdělávací program v průběhu všech tří dní veletrhu, tedy od 16. do 18. května, kombinovaný se zcela novým EduMonday 15. května.

EduMonday, který veletrhu předchází, nabídne vodítka, jak navrhovat a stavět eventy, seznámí účastníky s novými trendy a poskytne i školení speciálně pro poskytovatele služeb v oboru. Součástí dne bude i PCMA Business School, která měla ve Frankfurtu premiéru v loňském roce. Tam se účastníci poučí např. o významu emoční inteligence a naučí se, jak lépe porozumět roli, kterou mají emoce v procesu rozhodování. „EduMonday nabízí účastníkům příležitost seznámit se s novými ideami a novými přístupy,“ říká Carina Bauer. „IMEX se stále vyvíjí a letošní rok není výjimkou.“ Registrace na EduMonday je zdarma pro všechny zájemce, je však třeba registrovat se zvlášť.

Vzdělávací program bude bohatší i během celého veletrhu, uskuteční se téměř 150 seminářů, workshopů apod.

IMEX Frankfurt 2017 navíc opět zvyšuje počet vystavovatelů, mezi nováčky letos budou např. Saudská Arábie, Meet Puerto Rico, Barcelona, Vienna House Hotels, Hunt & Palmer Air Charter, The Peninsula Hotels a Moldávie. Mezi novými dodavateli technologií budou na letošním veletrhu např. Kino-Mo, Boomset a EventCase.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button