IMEX Frankfurt 2019 se blíží

Tři rušné dny naplněné obchodními schůzkami, semináři a přitažlivým doprovodným programem nabídne i letos veletrh IMEX ve Frankfurtu, který se uskuteční ve dnech 21. – 23. května opět na výstavišti Messe Frankfurt.

Foto: IMEX Frankfurt

Mezi 3,5 tisíci vystavovateli z více než 150 zemí celého světa budou i někteří nováčci, například Boston, Airport Authority Hong Kong, China Top View Holiday Travel & Tours a Kyiv Tourism Association, a další, už ostřílení účastníci, zase rozšiřují své stánky, třeba Ministerstvo kultury a turismu Azerbajdžánu, Caribbean Tours, Monaco, Indonesia, Singapore, Slovinsko a Leonardo Hotels. Mezi několika tisíci zvaných nákupčích budou i nové skupiny z celé Evropy, Spojených států i Asie.

Hlavním tématem veletrhu bude letos představivost, čas ptát se „co by bylo, kdyby…“  Zkrátka čas zrevidovat zaběhnuté postupy a prozkoumat pár nových. Účastníci se tak mohou těšit nejen na novou Discovery Zone – celou halu nových technologií, ale i na pár překvapení.

Vzdělávání je na veletrhu ve Frankfurtu vždy klíčové, a ani letos tomu nebude jinak. Veletrhu bude 20. května opět předcházet EduMonday a i po celé další tři dny bude nabídka seminářů a workshopů veliká. Zajímavý bude i společenský program: velkolepý Gala večer, SITE Nite Europe, cim-clubbing @IMEX, nebo ranní běh podél řeky riverside #IMEXrun.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..