Partnerská sekceZprávy

IMEX Frankfurt 2016 představí několik novinek

Partnerský článek

Více vystavovatelů, více seminářů v rámci doprovodného programu, rozšířený program pro zvané nákupčí a vůbec poprvé PCMA Business School, to bude letošní IMEX Frankfurt, který se bude konat od 19. do 21. dubna tradičně v Messe Frankfurt.

 

IMEX-2016-logo

 

Mezi 3500 vystavovateli budou jednak zavedená jména, ale i nováčci nebo navrátilci, jako např. Catalunya Convention Bureau, Wyndham Hotels nebo UniglobeTravel and Bizzabo, nový vystavovatel v oblasti technologií. Někteří již zavedení vystavovatelé letos zvětšují výstavní plochu, např. Chorvatsko, Nový Zéland, Peru, San Francisco a Srbsko, a totéž činí některé hotelové skupiny, např. ATA Hotels, Hilton International, Preferred Hotels a Trump Hotel Collection.

Veletrh letos rozšiřuje program pro zvané nákupčí, neboť mnoho z nich vyjádřilo přání zůstat na veletrhu déle. Letos tedy mají možnost zvolit kromě jednodenního a dvoudenního programu i program třídenní, který jim umožní nejen setkávat se stávajícími i potenciálními obchodními partnery, ale zúčastnit se i akcí doprovodného programu.

Den před začátkem veletrhu, tedy 18. března, IMEX Frankfurt vůbec poprvé představí PCMA Bussiness School, která vzbudila velký ohlas již na IMEX America. Účast na jednodenním vzdělávacím programu PCMA Bussiness school, který je určen pro vedoucí pracovníky z řad nákupčích i poskytovatelů, je zdarma, je však třeba předem se zaregistrovat na www.pcma.org.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button