I love IT – veletrh italských výrobků poprvé v Česku

Do Prahy v říjnu zamíří veletrh italských rukodělných a řemeslných produktů, módy, šperků, dřevěných výrobků, umění, jídla a vína s názvem I Love IT. Veletrh se uskuteční pod záštitou Velvyslanectví Italské republiky v Praze v termínu od 3. do 5. října 2013. Místem jeho konání se stane Diplomat Hotel Prague, který je zároveň i jedním z hlavních organizátorů akce.

Foto: www.iloveitartigianato.it
Roberto & Barbara Mazzeo, AlessioStefanoni, MathieuRouri, Maria & Diego Nuovo. Foto: Vienna International

 

Jeho brány se otevřou jak profesionálům, tak i široké veřejnosti a představí na osm desítek vystavovatelů z celé Itálie. V průběhu veletrhu budou pro veřejnost připraveny i ukázky a lekce vaření, které povedou mistři kuchyně – italští kuchaři ocenění michelinskou hvězdou.

Kromě ukázek a lekcí vaření uspořádá Diplomat Hotel Prague slavnostní večeři pro 200 hostů. I pětichodové menu, doplněné výběrem nejlepších italských vín, bude pod taktovkou zmiňovaných držitelů Oscarů v kuchařském světě.

„Účast na veletrhu I Love IT považuji za velmi výhodnou pro všechny, kteří chtějí navázat bližší vztahy s italskými podnikateli a získat cenné kontakty – například pro další rozvoj svého podnikání či rozšíření své působnosti na italské trhy,“ prozradil MathieuRouri, General Manager Diplomat Hotelu Prague, a dodal: „Dveře budou otevřené také široké veřejnosti, která bude mít možnost prohlédnout si, ochutnat a koupit to nejlepší, co Itálie nabízí – ať už jde o jídlo, módu, šperky, rukodělné výrobky či jiné zboží.“

I Love IT je koncept vytvořený CNA, Národní konfederací řemesel v Itálii, s cílem podporovat a propagovat malé a střední italské firmy, podnikatele a řemesla v rámci Itálie i na mezinárodních trzích. I Love IT se poprvé představil v roce 2011 v Turíně a hned přilákal neuvěřitelných 39 000 návštěvníků.

Více informací: www.iloveitartigianato.itwww.diplomathotel.cz

vb

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button