MICEZprávy

HRS nabízí výhodnější rezervaci ubytování pro firemní zákazníky

Hotelový portál HRS nabízí speciální Tarif Business pro firmy a podnikatele. Firemní zákazníci, kteří si rezervují ubytování přes HRS, šetří až 30 %.

 

HRS_logo_web

 

Hotelový portál HRS v současnosti využívá kromě soukromých zákazníků již více než 40 000 korporátních společností a 10 000 malých a středních firem, které si přes HRS rezervují hotely pro své obchodní cesty a konference.

Tarif Business jim nabízí úsporu až 30 % při rezervaci ubytování ve více než 30 000 hotelech, možnost bezplatného storna rezervace až do 18 hod. dne příjezdu a garanci nejlepší ceny s příslibem vrácení peněz. Tarif Business není dostupný pro každého návštěvníka hotelového portálu HRS, speciální nabídky pro firmy mohou využívat pouze obchodní cestující, kteří se na portálu zaregistrovali. HRS jako inovativní společnost také vyvíjí aplikace pro všechny běžné chytré telefony a tablety a nabízí tak snadné a rychlé rezervace hotelů i na cestách.

HRS je vedoucí evropský hotelový portál pro soukromé a obchodní cestující. Nabízí rezervační služby zdarma ve více než 250 000 hotelech po celém světě. Výběr hotelů na portálu HRS usnadňují aktualizované a podrobné informace o hotelech, kvalitní fotografie, videa a také více než 5 milionů hodnocení od skutečných hostů. Společnost HRS byla založena v roce 1972 v německém Kolíně nad Rýnem. HRS je součástí HRS GROUP, která má pobočky v 15 zemích s více než 1 300 zaměstnanci, a zaštiťuje dále portály hotel.de, SURPRICE Hotels a Tiscover pro cestovní ruch.

Více na www.HRS.cz

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button