Hrajte o vouchery na nákup pečiva v Petite France v Praze

Chcete trochu rozmazlit své klienty? Nebo připravit dokonalé občerstvení pro Vaše eventy? Vyzkoušejte francouzské pečivo a moučníky. Hrajte o 6 voucherů po 250 Kč na nákup pečiva v Petite France Boulangerie&patisserie v Praze.

maliny

Rukodělné a originální pekařství a cukrářství Petite France vzniklo v dubnu 2011. Za konceptem stojí dva společníci s dlouholetou praxi v gastronomii a láskou k Francii. V současné době jsou dodavatelem takových podniku jako jsou hotel Hilton, Marriott, Intercontinental nebo sítě La Formaggeria, Sklizeno, Grunt, restauraci Bellevue, Dock House, School, Bruxx,Vinohradský pivovar, obchod Le Camille, vinotéka Pas a Pas, Bistro proti proudu, FilicoriCafe v Dejvicích a další.

Ruční práce,denní výroba, špičkové suroviny a hlavně chuť. To je Petite France.

Najdete nás také na farmářských trzích Jiřák, Kulaťák, Tylák, Kobylisy nebo Kubáň a dalších speciálních food akcích v Praze. Od února 2015 máme také obchod Petite France boulangerie a Patisserie v centru Prahy, který je otevřen denně od 8:00-20:00.

 

[box]

Soutěžní otázka:

Do kolika podniků Petite France boulangerie&Patisserie zaváží?

Správné odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz, do předmětu uveďte heslo: Pekárna. Soutěž je platná do 28.5.2015. Všeobecná pravidla soutěží najdete na www.ttg.cz. Každý z šesti výherců se může těšit na jeden voucher na nákup v hodnotě 250 Kč.

[/box]

Více informací o nás najdete na www.petite-france.cz.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..