MICEZprávy

Hotely Beachcomber zazářily v TripAdvisor Travelers’ ChoiceAwards 2014

Vítězové Travelers’ ChoiceAwards největšího cestovatelského portálu na světě TripAdvisor® byli vyhlášeni již podvanácté a hotely společnosti Beachcomber opět skvěle bodovaly jak v rámci Mauricia, tak v rámci celého kontinentu.

Dinarobin Hotel Golf&Spa, Foto: www.beachcomber-hotels.com
Dinarobin Hotel Golf&Spa, Foto: www.beachcomber-hotels.com

Hotely společnosti Beachcomber se letos v žebříčcích portálu TripAdvisor opět umístily mezi nejlepšími hotely na Mauriciu i v celé Africe. Zatímco Dinarobin Hotel Golf & Spa se umístil mezi nejlepšími deseti hotely v kategorii Nejlepší hotely v Africe, Victoria Hotel se proti loňsku posunul o příčku výše a zvítězil v kategorii Nejlepší rodinný hotel na africkém kontinentu.

Mezi deset nejlepších hotelů na Mauriciu se dostaly tři hotely Beachcomber, a to Dinarobin Hotel Golf & Spa, který skončil třetí, TrouauxBiches Resort & Spa, který skončil na šestém místě, a Paradis Hotel & Golf Club, který se umístil na osmé příčce.

První dva z výše jmenovaných hotelů se rovněž udržely mezi deseti Nejlepšími luxusními hotely na ostrově a získaly i umístění mezi deseti Nejlepšími romantickými hotely ostrova.

V rámci celé Afriky pak zařadil TripAdvisor® tři hotely Beachcomber mezi nejlepších pětadvacet: Dinarobin Hotel Golf & Spa skončil v této kategorii třetí, TrouauxBiches Resort & Spa sedmnáctý a Paradis Hotel & Golf Club jedenadvacátý.

Anketa Travelers’ ChoiceAwards® je velice prestižní a důvěryhodná. Vítězové jsou vyhlašováni na základě recenzí přibližně 20 milionů skutečných cestovatelů. Všechny hotely Beachcomber navíc získaly Certificate of Excellence portálu.

Společnost Beachcomber je umístěním svých hotelů velice poctěna, neboť jejich úspěch v anketě je vyjádřením jejich ocenění cestovateli z celého světa. Společnost velmi těší pozitivní recenze i důvěra a loajalita jejích hostů.              

 

red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button