LidéZprávy

Hotel Vienna House Dvořák Karlovy Vary povede Lucia Arbetová

Lucia Arbetová se s účinností od 1. června 2016 stala novou ředitelkou Vienna House Dvořák Karlovy Vary, luxusního 4 hvězdičkového hotelu s vlastními lázněmi a interními lékaři.

Foto: Vienna House
Foto: Vienna House

Lucia Arbetová přichází ze slovenského Vienna House Easy Chopin Bratislava, v jehož čele byla od roku 2013. Zkušenosti v hotelnictví sbírá již více než dvacet let, a to jak v mezinárodních hotelových sítích, tak i nezávislých hotelech. Svoji kariéru začala jako recepční a postupně se vypracovala přes obchodní a marketingové pozice až do managementu.

Hlavním úkolem Lucii v nové funkci bude především upevnění pozice hotelu Vienna House Dvořák Karlovy Vary na klíčových trzích a také nalákání hostů z nových zemí, kteří místní lázně a jejich blahodárné účinky na lidské zdraví zatím neobjevili.

Karlovy Vary mi přirostly k srdci a vždycky jsem sem ráda jezdila, jakmile jsem chtěla relaxovat a načerpat novou energii. Když přišla nabídka tento hotel vést, s radostí jsem ji přijala. Miluju kontakt s hosty a ten pocit, když vidíte, jak od nás odjíždí odpočatí a jako znovuzrození,“říká Lucia Arbetová, nová ředitelka Vienna House Dvořák Karlovy Vary a dodává: „Aby byli hosté ještě více spokojení a opakovaně se vraceli, bude mým úkolem také neustále zabezpečovat motivaci všech našich zaměstnanců a zároveň zajistit splnění potřeb majitelů hotelu i managementu naší skupiny.“

Lucia Arbetová převzala funkci od Christiny Léotard, která se v rámci skupiny stěhuje do Německa, kde bude vést hotel Vienna House Easy Günzburg.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button